Felietony

Konkurs Panasonic i Antyweb ze świetną nagrodą!

Grzegorz Marczak
Konkurs Panasonic i Antyweb ze świetną nagrodą!
89

Dawno na Antyweb nie było żadnych konkursów dla czytelników. Dlatego też miło mi jest poinformować, że wspólnie z firmą Panasonic przygotowaliśmy specjalnie dla was ciekawy konkurs ze świetną nagrodą. Jest nią nowiutki srebrny 37 Calowy telewizor Panasonic (IPS LED, Full HD, WIFI ready itp) z syste...

Dawno na Antyweb nie było żadnych konkursów dla czytelników. Dlatego też miło mi jest poinformować, że wspólnie z firmą Panasonic przygotowaliśmy specjalnie dla was ciekawy konkurs ze świetną nagrodą. Jest nią nowiutki srebrny 37 Calowy telewizor Panasonic (IPS LED, Full HD, WIFI ready itp) z systemem Viera Cast dzięki któremu można oglądać filmy z takich serwów VOD jak Ipla czy Iplex.

Jak zdobyć ten TV? Potrzebne będzie trochę kreatywności oraz kamera video (może być też ta z laptopa). Oto zasady konkursu i jego regulamin (jak zwykle proste), który zastrzegam, że może ulec zmianie:

Konkurs rozpoczyna się 28 lutego

Nagrodą w konkursie jest telewizor firmy Panasonic TX-L37D28EW

Ci którzy podejmą rękawicę mają dwa tygodnie (do 14 marca) na stworzenie filmu video który w kreatywny sposób uargumentuje dlaczego danej osobie należy się nagroda

Film musi być waszego autorstwa - dlatego w środku filmu musi być jasna informacja, że jest on przygotowany specjalnie na konkurs Panasonic Antyweb (oczywiście film nie powinien zawierać wulgaryzmów, obscenicznych scen itp - generalnie produkcja do obejrzenia bez ograniczeń wiekowych)

Film proszę wgrać na Youtube i dodać do niego tag Antyweb-Panasonic (będzie je można wtedy szybko znaleźć i pogrupować)
Link do filmy na Youtube proszę dodać jako komentarz do tego posta posługując się prawdziwym adresem email.

Obowiązuje zasada jeden uczestnik konkursu jeden film

W tygodniu 14-20 marca robię wstępną selekcję filmów, a następnie 10 wybranych oddaję pod głosowanie czytelników (21-27 Marca).

Z 3 najlepszych filmów (wybranych głosami czytelników) Jury składające się ze mnie i przedstawiciela firmy Panasonic wybiera zwycięzcę. Podstawą oceny przez Jury będzie oryginalny pomysł i sposób realizacji filmu.

.

Ogłoszenie wyniku konkursu następuje 31 marca

Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca proszony jest o kontakt ze mną (grzegorz.marczak(at)gmail.com) w celu ustalenia szczegółów związanych z przesłaniem nagrody.

Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy firmy Panasonic nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody

I to właściwie wszystko. Liczę na to, że będzie dużo dobre zabawa - a naprawdę warto się postarać bo nagroda jest zacna.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebpanasonic