Felietony

Jak to Generał Polko z AK74 strzelał

Grzegorz Marczak
Jak to Generał Polko z AK74 strzelał
29

Tym razem mam dla was świeżutki odcinek startupTV, w którym Artur AK74 Kurasiński rozmawia z Generałem Polko czyli min. byłym dowódcą Wojskowej Formacji Specjalnej GROM. Tematem spotkania jest chyba pierwsza książka o zarządzaniu autorstwa generała czyli RozGromić Konkurencję. Jeśli ktoś zastana...

Tym razem mam dla was świeżutki odcinek startupTV, w którym Artur AK74 Kurasiński rozmawia z Generałem Polko czyli min. byłym dowódcą Wojskowej Formacji Specjalnej GROM. Tematem spotkania jest chyba pierwsza książka o zarządzaniu autorstwa generała czyli RozGromić Konkurencję.

Jeśli ktoś zastanawia się czego można nauczyć się od byłego wojskowego to zdecydowanie powinien obejrzeć ten odcinek - wojsko to bowiem nie tylko super komandosi ale również świetna logistyka i bardzo dobre planowanie (choć PR i Marketing nie jest tez zawodowemu wojsku obcy szczególnie w przypadkach kiedy trzeba zdobyć zaufanie mieszkańców gdzie prowadzi się działania). Nie będę zresztą zdradzał wam przebiegu rozmowy - zapraszam do oglądania


Odcinek I


Odcinek II

A teraz mam nadzieję miła niespodzianka, dzięki startupTV i wydawnictwu Helion mam dla was 3 egzemplarze książki - wystarczy w komentarzach odpowiedzieć na pytanie jakim żołnierzem byłby Steve Jobs? Każdy kto obejrzy dwa powyższe materiały video będzie znał odpowiedź. Pierwszych trzech wygrywa!

PS. Zachęcam też do obejrzenia ekstrasów z odcinka z generałem Polko - znajdziecie je na Facebooku StartupTV (dostępne poprzez aplikacje w zakładce are you ready)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

StartUpTVAK74