Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

Jak oglądać amerykański Netflix i Amazon Prime w Polsce dzięki PureVPN za jedyne 0,95 euro miesięcznie

WS
Wpis Sponsorowany
11

Skorzystajcie z 5-letniej subskrypcji PureVPN ze zniżką 88% i omińcie ograniczenia regionalne, aby poszerzyć bibliotekę w ulubionych usługach VOD. (Czytelnicy Antyweb mogą liczyć także na specjalną zniżkę!)

Popularne usługi streamingowe jak Netflix czy Amazon Prime są dostępne w prawie każdym kraju na świecie. Jednak, jak być może zauważyliście, niektóre treści są ograniczone do części krajów (za chwilę wyjaśnimy dlaczego). Stany Zjednoczone mają prawdopodobnie najlepszą bibliotekę treści na Netflix i Amazon Prime. Ale nie trzeba przebywać w USA, by uzyskać do niej dostęp — wszystko dzięki Virtual Private Network (VPN).

W ten Black Friday 5-letnia subskrypcja PureVPN jest do zgarnięcia z ogromną zniżką — aż 88%. W rezultacie daje to tylko 1,18 € za miesiąc (lub 71 € za pełne 60 miesięcy)! Jednak dla czytelników Antyweb PureVPN oferuje dodatkowy kod rabatowy w wysokości 20%.

Wystarczy zastosować kod „codepromo20”, aby skorzystać z 5-letniego planu za jedyne 0,95 euro miesięcznie (56,80 euro za pełne 60 miesięcy), co jest bardzo okazyjną ceną za najwyższej klasy VPN. W tym artykule pokażemy, jak go użyć do odblokowania amerykańskiego Netfliksa i amerykańskiego Amazon Prime w Polsce. Zaczynamy!

Dlaczego treści Netflix i Amazon Prime różnią się w zależności od kraju?

Jako że usługi streamingowe muszą być zgodne z umowami licencyjnymi, zmuszone są używać ograniczeń geograficznych, aby ograniczyć dostęp do większości swoich treści. Dlatego niektóre filmy i programy telewizyjne są dostępne tylko w wybranych częściach świata.

Jako przykład przyjrzyjmy się różnicy między bibliotekami Netflix US i Netflix Polska:

Państwo Wszystkie dostępne tytuły Filmy Seriale
Netflix USA 5,879 4,035 1,844
Netflix Polska 3,398 2,317 1,081

Podobnie sprawy mają się z amerykańskim Amazon Prime, który oferuje łącznie 18 246 tytułów, podczas gdy liczba tytułów dostępnych w Amazon Prime Polska jest znacznie niższa. Całkiem pechowo, prawda?

Chociaż VPN umożliwiają oglądanie amerykańskiego Netfliksa i amerykańskiego Amazon Prime w Polsce, nie wszystkie z nich są w stanie zapewnić odpowiedni dostęp do treści. W końcu korzystanie z VPN jest aktywnie blokowane przez platformy streamingowe, ale w przypadku PureVPN nie musicie się o to obawiać!

Jak VPN odblokowuje amerykański Netflix i amerykański Amazon Prime?

Gdy korzystacie z VPN takiego jak PureVPN, cały ruch jest kierowany przez zdalny serwer w wybranym przez Was kraju. To maskuje Wasz adres IP i sprawia, że Netflix i Amazon Prime widzą, jakbyście przebywali w Stanach Zjednoczonych, dając Ci dostęp do tych samych treści.

Ponadto usługa zabezpiecza Waszą komunikację przy użyciu najwyższego poziomu szyfrowania, co oznacza, że absolutnie nikt nie może śledzić Waszych działań online. Tak, nawet Wasz dostawca usług internetowych (ISP) nie będzie w stanie powiedzieć, co robicie po połączeniu się z VPN.

Jak odblokować amerykański Netflix w Polsce za pomocą PureVPN

Tych kilka prostych kroków wystarczy, aby oglądać amerykański Netflix w Polsce przez PureVPN:

 1. Zarejestruj się w PureVPN. Jak wspomniano wcześniej, 5-letni plan (dostępny przez ograniczony czas!) jest do zgarnięcia za jedyne 0,95 € miesięcznie ze specjalnym kodem rabatowym codepromo20 dla czytelników Antyweb.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację PureVPN na swoim komputerze.
 3. Uruchom aplikację i wybierz serwer w USA.
 4. Poczekaj kilka sekund na nawiązanie połączenia VPN.
 5. Otwórz serwis Netflix i wyszukaj film, serial lub program, który chcesz obejrzeć.
 6. Oglądaj wybrane z amerykańskiej biblioteki treści bez ograniczeń.

Jak odblokować Amazon Prime w USA w Polsce za pomocą PureVPN

Tych kilka prostych kroków wystarczy, aby oglądać amerykański Amazon Prime w Polsce przez PureVPN:

 1. Zarejestruj się, aby uzyskać konto PureVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj rozszerzenie PureVPN dla Chrome, Edge lub Firefox (Amazon Prime działa najlepiej, gdy używasz rozszerzeń do przeglądarki zamiast aplikacji).
 3. Uruchom wtyczkę i wybierz Amazon US Channel jako rozszerzenie.
 4. Poczekaj kilka sekund na nawiązanie połączenia VPN.
 5. Otwórz Amazon Prime i wyszukaj program telewizyjny lub film, który chcesz obejrzeć.
 6. Oglądaj wybrane treści Amazon Prime z USA bez ograniczeń.

Dlaczego warto wybrać PureVPN?

Jest kilka powodów, dla których powinieneś wybrać PureVPN zamiast innych dostawców VPN:

 • Dostęp do jednej z największych sieci w branży VPN, z ponad 6500 serwerami rozsianymi w ponad 140 krajach na całym świecie.
 • Wiele opcji protokołów VPN do wyboru, w tym OpenVPN (TCP i UDP), IKEv2 i SSTP.
 • Nowe, ulepszone, aplikacje VPN dla systemów Windows, macOS, iOS i Android. Lekkie rozszerzenia przeglądarki.
 • Podstawowe funkcje, takie jak funkcja Kill Switch, ochrona przed wyciekiem IPv6, podział tunelowania, ochrona przed wyciekiem DNS i inne.
 • Obsługa logowania z kilku urządzeń. Możesz używać jednego konta PureVPN na maksymalnie 10 różnych urządzeniach w tym samym czasie.
 • Sprawdzona usługa VPN bez logów
 • Dedykowane serwery streamingowe zapewniające szybki dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi.
 • Obsługa klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail, aby pomóc Ci w razie problemów podczas korzystania z PureVPN.
 • Brak ograniczeń przepustowości. Surfuj w sieci, oglądaj, graj i pobieraj tyle, ile chcesz.
 • Przetestuj PureVPN bez ryzyka z 31-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Uzyskaj zwrot gotówki, jeśli nie jesteś zadowolony.

Po prostu oglądaj!

Jeśli chcecie oglądać treści z amerykańskiego Netflix i amerykańskiego Amazon Prime w Polsce, wszystko, czego potrzebujecie, to dobra sieć VPN, taka jak PureVPN, na urządzeniu gdzie chcesz z niej skorzystać. A dzięki ofercie na Black Friday możecie uzyskać najwyżej ocenianą usługę VPN bez nadszarpnięcia budżetu! Nie zapominajcie również, że ta specjalna zniżka dla czytelników Antyweb będzie dostępna przez ograniczony czas, więc nie przegapcie okazji i zdobądźcie ją teraz, stosując kod codepromo20.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: