Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

Jesteś właścicielem aplikacji lub programistą? Weź udział w Huawei Developer Conference Polska i dowiedz się dlaczego warto współpracować z Huawei

Kamil Świtalski
25

Już pojutrze wszyscy twórcy aplikacji chcący szerzej zaistnieć w ekosystemie Huawei będą mieć niepowtarzalną okazję by dowiedzieć się o wszystkich korzyściach i możliwościach płynących z obecności w Huawei Mobile Services.

Autorski ekosystem marki regularnie się rozrasta i oferuje coraz więcej narzędzi oraz opcji deweloperom. Zapiszcie datę w kalendarzu, już 26 listopada (czwartek) o godzinie 10 rozpocznie się konferencja Huawei Conference Polska, udział w której jest całkowicie darmowy. Konferencja rozpocznie się o 10:00 – mogą uczestniczyć w niej wszyscy, którzy zarejestrują się na stronie www: https://hdcpoland2020.clickmeeting.com/438524575/register. Konferencję można też śledzić na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/225692708907738/permalink/225692722241070/

Czego dowiecie się na Huawei Developer Conference Polska?

Prowadzący konferencję Huawei Developer Conference Polska rozwieją wszelkie wątpliwości twórców zainteresowanych publikacją swojego oprogramowania w ekosystemie Huawei.

ak wygląda proces wprowadzania aplikacji do Huawei AppGallery? Jak wypromować swoją usługę, aby precyzyjnie dotrzeć do grupy docelowej sklepu? Jakie są możliwości monetyzacji za pomocą platformy Huawei Ads? Odpowiedź na te pytania będzie głównym tematem Huawei Developer Conference Polska. Wydarzenie pozwoli poznać możliwości biznesowej współpracy z Huawei, a także detale związane z funkcjonowaniem HMS. Dostarczy też wiedzy o działaniach marketingowych dla Huawei AppGallery, budujących - już teraz wysoką - świadomość tej młodej marki wśród polskich konsumentów.

Jeżeli obserwujecie ostatnie poczynania Huawei to prawdopodobnie nie uszło Waszej uwadze to, jak — mimo kłód rzucanych pod nogi — firma inwestuje i prężnie działa, chcąc zachęcić użytkowników do sięgnięcia po ich sprzęty. Doskonale widać to na przykładzie sklepu AppGallery, w którym regularnie pojawiają się nowe aplikacje najchętniej wybierane przez rodzimych użytkowników. Braki są regularnie łatane, a w sklepie co rusz pojawiają się produkty istotne z punktu widzenia lokalnych użytkowników. Huawei jednak nie mówi „stop” — i stale tę gamę poszerza, a imprezy takie jak HDC mają szansę przyciągnąć jeszcze większą rzeszę twórców, co przełoży się na kolejne aplikacje dla użytkowników. Huawei Mobile Services nie przypomina już tego, co poznaliśmy kilkanaście miesięcy temu. Kusi możliwościami i stale rosnącą bazą użytkowników — a wszyscy zainteresowani na imprezie będą mogli bezpośrednio od ekspertów dowiedzieć się o nowościach, możliwościach i współpracy z ekosystemem Huawei. Poza przedstawicielami Huawei, w wydarzeniu nie zabraknie także partnerów firmy — m.in. firmy Empik czy Grupy Blix.

Huawei Developer Conference Polska - agenda wydarzenia

  • 10:00 – 10:05 Powitanie
  • 10:05 – 10:20 Dlaczego warto połączyć swój biznes z ekosystemem Huawei
  • 10:20 – 10:30 Jak zbudowaliśmy silną markę Huawei AppGallery
  • 10:30 – 10:40 Współpraca z partnerami. Maksymalizacja korzyści
  • 10:40 – 10:50 Wyróżnij swoją aplikację i zarabiaj dzięki AppGallery
  • 10:50 – 11:00 HMS Core 5.0; Poznaj moc innowacji
  • 11:00 – 11:10 Huawei Ads. Nowe możliwości monetyzacji aplikacji mobilnych
  • 11:10 – 11:20 Poszukuj rozwiązań na nowo z Petal
  • 11:25 – 11:35 Grupa Empik. Siła partnerstwa z Huawei
  • 11:35- 11:45 Grupa Blix. Miej odwagę sięgać po więcej

Jak wziąć udział w darmowej konferencji Huawel Developer Conference Polska?

By wziąć udział w imprezie wystarczy zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie — można także śledzić ją za pośrednictwem strony wydarzenia na Facebooku! Uczestnictwo jest całkowicie darmowe.

Tekst powstał przy współpracy z Huawei

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: