Felietony

Jak nie dać się złapać na "Popularne artykuły" na Facebooku

Grzegorz Ułan
Jak nie dać się złapać na "Popularne artykuły" na Facebooku
17

Pamiętacie ostatnie zdarzenie z tą funkcją na Facebooku? Pisaliśmy o tym dwa tygodnie temu. Popularne artykuły pojawiają się na naszej tablicy w zależności od tego ilu znajomych przeczyta dany wpis. W przytoczonym przykładzie dość niefortunnie ktoś kliknął w artykuł sprzed 4 lat informujący o kont...


Pamiętacie ostatnie zdarzenie z tą funkcją na Facebooku? Pisaliśmy o tym dwa tygodnie temu. Popularne artykuły pojawiają się na naszej tablicy w zależności od tego ilu znajomych przeczyta dany wpis. W przytoczonym przykładzie dość niefortunnie ktoś kliknął w artykuł sprzed 4 lat informujący o kontuzji Wojciecha Szczęsnego.

W dość szybkim tempie news rozniósł się po znacznej ilości kont użytkowników Facebooka, niektórzy z nich nie powstrzymali się przed dodaniem aplikacji WP, by móc przeczytać szczegóły tej wiadomości.

Na szczęście znalazł się ktoś, komu takie sztuczne przymuszanie do autoryzowania aplikacji poprzez chwytliwe tytuły mocno przeszkadzało i udostępnił rozszerzenie do Google Chrome, które pomija ten proces, przekierowując od razu do źródłowego dokumentu.

Facebook Open Graph Redirect do pobrania bezpośrednio z Chrome Web Store.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook