35

Na Facebooku WP pisze, że Szczęsny złamał obie ręce!

Powyżej macie dowód. To co, że to news z 2008 roku skoro w tej chwili ma już ponad 120k odsłon. Ciekawy jestem czy to tylko błąd automatu dobierającego popularne artykuły czy też może WP sprytnie w tym pomogło (i tak zawsze mogą zwalić na błąd). Swoją drogą nie znam mechanizmów tych popularnych artykułów które pojawiają […]

Powyżej macie dowód. To co, że to news z 2008 roku skoro w tej chwili ma już ponad 120k odsłon. Ciekawy jestem czy to tylko błąd automatu dobierającego popularne artykuły czy też może WP sprytnie w tym pomogło (i tak zawsze mogą zwalić na błąd).

Swoją drogą nie znam mechanizmów tych popularnych artykułów które pojawiają się w głównym streamie. Jak można się tam dostać, kto może, na jakiej zasadzie? Facebook robi się jak dżungla jeśli chodzi o możliwości i dodatki jakie udostępnia. No i niektórzy z nich potrafią skutecznie korzystać, co widać zresztą po komentarzach ludzi którzy nie zauważyli, że news pochodzi z przed 4 lat. No ale w dniu meczu taka informacja robi swoje:)

Ps. No i teraz WP musi to jakoś odkręcić. Proponuję tytuł „Szczęsny nie złamał obu rąk!” – też będzie branie :)