Felietony

Jak co roku wspieramy WOŚP i e-Serce, czyli piksel za grosze

Grzegorz Ułan
Jak co roku wspieramy WOŚP i e-Serce, czyli piksel za grosze
3

To już 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a drugi pozwalający na wsparcie tej szczytnej idei poprzez akcję e-Serce. Dzięki tej stronie możemy oddać na fundację choćby kilkadziesiąt groszy, zostawiając po sobie ślad w postaci jednego piksela na wirtualnym sercu. Możemy to zrobić na...


To już 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a drugi pozwalający na wsparcie tej szczytnej idei poprzez akcję e-Serce. Dzięki tej stronie możemy oddać na fundację choćby kilkadziesiąt groszy, zostawiając po sobie ślad w postaci jednego piksela na wirtualnym sercu.

Możemy to zrobić na kilka sposobów, korzystając z narzędzi w postaci pędzla, stempla w kształcie serca lub też zwykłego tekstu. Każdy wpis możemy opatrzyć linkiem do naszej strony internetowej.

Jeden piksel to kwota rzędu 45 groszy. Przy takich drobnych płatnościach możemy skorzystać z YetiPay, a już większe, wymagające przelewu, obsługiwane są przez system PayU. Oczywiście w ten sam sposób można też podarować dowolną kwotę bez rysowania.


http://youtu.be/QHQT4g6qALQ

Do tej pory zebrano już przez e-Serce blisko 25 tysięcy złotych od blisko 1200 osób. W zeszłym roku w akcji wzięło udział 4400 osób, które to wpłaciły łącznie ponad 80 tysięcy złotych. Więc już teraz można się spodziewać, że akcja ta powinna przynieść jeszcze większą kwotę. Na zachętę jeszcze słów klika od organizatora akcji, Jurka Owsiaka.


http://youtu.be/vUJHMok60fo

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu