Felietony

[CES2013] Nvidia z mocnym wejściem - Przenośna konsola do gier z najszybszym procesorem mobilnym Tegra 4

Grzegorz Ułan
[CES2013] Nvidia z mocnym wejściem - Przenośna konsola do gier z najszybszym procesorem mobilnym Tegra 4
20

Jeśli ktoś myślał, że już wszystko wymyślono w dziedzinie przenośnych gier, Nvidia pokazała właśnie, że niekoniecznie, uruchamiając nową propozycję w tym temacie - Project Shield. To nic innego jak przenośna konsola do gier umożliwiająca granie w mobilne pozycje (Google Play), jak i te przeznac...


Jeśli ktoś myślał, że już wszystko wymyślono w dziedzinie przenośnych gier, Nvidia pokazała właśnie, że niekoniecznie, uruchamiając nową propozycję w tym temacie - Project Shield.

To nic innego jak przenośna konsola do gier umożliwiająca granie w mobilne pozycje (Google Play), jak i te przeznaczone na PC (Steam).

Wyposażona jest w 5 calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 oraz procesor (Nvidia nazywa go już najszybszym procesorem mobilnym na świecie) 72-rdzeniowy NVIDIA GeForce® GPU Quad-core A15 CPU. System to najnowszy Android Jelly Bean.

Gdy chcemy zagrać w grę z PC, możemy ją uruchomić, łącząc się z naszym kontem Steam poprzez WiFi. Urządzenie kompatybilne jest z komputerami wyposażonymi w karty graficzne GeForce GTX GPU i zapewnia do 10 godzin zabawy na jednym ładowaniu.
Zapowiada się naprawdę ciekawa propozycja dla graczy, która nie ogranicza się tylko do mobilnych pozycji, ale umożliwia wygodny dostęp do najnowszych produkcji przeznaczonych na PC. Premiera tego urządzenia zapowiedziana została na drugi kwartał tego roku.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

NvidiaCES2013