Moje przemyślenia

Jak Adamek przegrał z Aster

GM
Grzegorz Marczak
76

Chciałbym serdecznie podziękować sieci kablowej Aster za to, że wprowadzała wprowadziła mnie w błąd i zmusiła do obejrzenia walki Adamka z Kliczko poprzez marnej jakości streaming w internecie. Jeszcze w przed dzień walki, dzwoniłem do Aster aby upewnić się, że kanał RTL na którym miała być trans...

Chciałbym serdecznie podziękować sieci kablowej Aster za to, że wprowadzała wprowadziła mnie w błąd i zmusiła do obejrzenia walki Adamka z Kliczko poprzez marnej jakości streaming w internecie.

Jeszcze w przed dzień walki, dzwoniłem do Aster aby upewnić się, że kanał RTL na którym miała być transmitowana walka będzie niezakodowany. Usłyszałem, że prawdopodobnie tak ale szczegóły po godzinie 20. Później odebrałem telefon od mojego Taty, który powiedział, że właśnie jest po rozmowie z Aster i RTL będzie niezakodowany.

Skończyłem więc kombinowanie, które było dość ograniczone bo Aster niestety nie dawała mi możliwość zapłacenia za obejrzenie walki Adamka (witamy w XXI wieku!), a nikt przy zdrowych zmysłach dla jednego show nie będzie naprędce zmieniał dostawcy.

Okazało się jednak, że Aster po raz kolejny zawiodło i kiedy włączyłem kanał RTL ok godziny 22.00 przywitała mnie informacja o zakodowanym kanale na czas walki. Zaczęło się więc poszukiwanie transmisji online i ostatecznie skończyłem na oglądaniu walki przed monitorem, z słabej jakości streamingu. Tak więc:

Dziękuję ci bardzo Aster

 
Za to, że jesteście niekompetentni
Za to, że nie daliście nikomu wyboru
Za to, że wprowadziliście w błąd wszystkich kibiców boksu
Za to, że nadal nie potraficie wystawić faktury korygującej
Za to, że nie można się do nigdy do was dodzwonić
Za to, że nie mogę zmienić was jeszcze na UPC
Za to, że (jedynie szczere podziękowanie), że sprzedaliście się UPC

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PolskaTV