Świat

Izraleski startup podczas MTV Music Awards

Grzegorz Marczak
Izraleski startup podczas MTV Music Awards
2

Izrealeski startup Gizmoz będzie częścią (malutką) przedstawienia o nazwie MTV Music Awards. Gizmoz to miejsce gdzie każdy użytkownik może stworzyć sobie swojego własnego animowanego (i w pełni 3d) avatara. Co ciekawe do stworzenia avatara możemy użyć własnego zdjęcia - serwis w dość ciekawy sp...


Izrealeski startup Gizmoz będzie częścią (malutką) przedstawienia o nazwie MTV Music Awards.

Gizmoz to miejsce gdzie każdy użytkownik może stworzyć sobie swojego własnego animowanego (i w pełni 3d) avatara. Co ciekawe do stworzenia avatara możemy użyć własnego zdjęcia - serwis w dość ciekawy sposób opracuje sam mimikę twarzy na podstawie naszego zdjęcia.


Gizmoz avatar

Kolejnym krokiem w tworzeniu naszego wirtualnego "ja" może być nagranie naszego głosu, lub podanie tekstu który będzie czytany przez naszego avatara.

Projekt ten tak spodobał się w MTV, że wspólnie z Taco Bell i Gizmo uruchomiony zostanie konkurs na najlepsze 15 sekundowe powiedzenie czegoś ciekawego o sobie lub na dowolnie wybrany temat. Oczywiście opowiadać ma nasz wirtualny awatar którego będziemy tworzyć na specjalnej stronie konkursowej tacobell.gizmoz.com

Z pośród zgłoszonych i stworzonych avatartów (i ich historyjek) Taco Bell wybierze 3 które będą zaprezentowane podczas MTV Music Awards we wrześniu.

Czyż to nie jest wymarzona przez każdy serwis forma promocji ?


Mam nadziej, że nikt nie rozpozna tego pana (bo będę miał problemy)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu