Świat

Iphone hacked czyli dostęp do shell-a

Grzegorz Marczak
Iphone hacked czyli dostęp do shell-a
3

Engadget poinformowało wczoraj, że pewna grup hackerska złamała wreszcie zabezpieczenia telefonu i zdobyła dostęp do shell-a tego aparatu. Shell oferuje jednak niewiele dlatego należy poczekać na bardziej wyrafinowane aplikacje jakie powstaną dzięki temu, że mamy dostęp do systemu plików aparatu...

Engadget poinformowało wczoraj, że pewna grup hackerska złamała wreszcie zabezpieczenia telefonu i zdobyła dostęp do shell-a tego aparatu.

Shell oferuje jednak niewiele dlatego należy poczekać na bardziej wyrafinowane aplikacje jakie powstaną dzięki temu, że mamy dostęp do systemu plików aparatu telefonicznego.
W komentarzach na engadget wiele osób pytało co daje nam dostęp do shella - czy wreszcie będziemy mogli podmieniać sobie dzwonki w telefonie? Pytania moim zdaniem bardzo dobre - przeciętny użytkownik na pewno nie będzie się zachwycał dostępem do systemu plików telefonów jeśli nie będzie miął z tego jakichś korzyści.

W międzyczasie statystki sprzedaży Iphone skoczyły do 1 000 000 sztuk, i dowiedzieliśmy się (również w międzyczasie), że telefon ten do polski nie prędko trafi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu