e-sport

Izako Boars otwiera się na kolejne gry. Po CS:GO i Zula nadszedł czas na PUBG

AJ
Artur Janczak
2

Jakiś czas temu organizacja Piotra „Izaka” Skowyrskiego miała zaledwie jedną dywizję w Counter Strike: Global Offensive. Potem przyszedł czas na Zula, a teraz ogłoszono, że Izako Boars doczeka się trzeciej formacji, tym razem w Playerunknown’s Battlegrounds. Do Dzików dołączyli zawodnicy Husaria Team. Drużyna ta była uznawana za najlepszą i najbardziej rozpoznawalną w Polsce, jeżeli chodzi o PUBG. Owocna współpraca z Sprite’em pozwala rozwinąć skrzydła całej organizacji, a podobno to dopiero początek. Piotr Skowyrski ma większe plany na rozwój Izako Boars i przyjdzie niebawem czas na kolejne dywizje.

Mezaliasa znam nie od dziś, regularnie śledzę postępy jego drużyny. Zapracowali na szansę, by trenować w jak najlepszych warunkach. Teraz będą mogli rozwijać się pełną parą i godnie reprezentować nasz kraj. Niedługo będziemy też informować o kolejnych dywizjach i inwestycjach

- PIOTR „IZAK” SKOWYRSKI, WŁAŚCICIEL IZAKO BOARS

Wschodzące gwiazdy Izako Boars

PUBG, mimo pewnych problemów nadal jest jedną z najbardziej popularnych gier. Nic więc dziwnego, że postanowiono utworzyć skład, który będzie brał udział w profesjonalnych rozgrywkach. Dziki będą reprezentować: Piotr „Mezalias” Grabowski, Mateusz „MOORPHEUS” Ludwig, Patryk „Bruksel” Kopecki i Paweł „ghostar” Smoliński, którzy mają na koncie udane występy na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. To właśnie oni, jako jedyni z Polski w dniach 29 czerwca - 1 lipca będą walczyć w Leicester o 100 tysięcy dolarów i jedno z miejsc na światowych finałach. Stawka jest naprawdę wysoka, gdyż do PUBG Global Invitational 2018 w Berlinie zakwalifikuje się jedynie 20 zespołów, a pula będzie wynosić aż dwa miliony dolarów.

Bardzo się cieszymy, że Izak wziął nas pod swoje skrzydła. Profesjonalna organizacja daje nam ogromne możliwości rozwoju. Mamy nadzieję, że dobrymi wynikami szybko odpłacimy się za zaufanie, jakim nas obdarzono

- „MEZALIAS” GRABOWSKI, KAPITAN DRUŻYNY

Ziemowit „7IEMOWIT” Ryś, manager Izako Boars, oświadczył, że kolejne dywizje będą uruchamiane stopniowo i z rozmysłem. Nie chcą podejmować żadnych decyzji pochopnie. Całość musi przebiegać zgodnie z zasadami zdrowego rozsądku. Obecna sytuacja organizacji wydaje się naprawdę pozytywna, więc nic dziwnego, że są plany, na kolejne działania. Drużyna CS:GO radzi sobie coraz lepiej. Formacja biorąca udział w rozgrywkach Zula zdobyła Mistrzostwo Świata. Mamy więc dowody na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Pozostaje jedynie życzyć kolejnych sukcesów i udanego występu podczas zawodów PUBG. Miło by było zobaczyć graczy w Polski, podczas Global Invitational 2018. Trzymamy zatem kciuki, aby tak się stało.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: