E-sport

Na WP Pilot trafił kanał e-sportowy GINX Esports TV

Paweł Winiarski
0

E-sport staje się w Polsce coraz popularniejszy, nikogo nie powinno więc dziwić, że coraz więcej portali czy stacji telewizyjnych interesuje się tematem. Od dziś na WP Pilot będziecie mogli oglądać GINX Esports TV, czy przeznaczony dla fanów e-sportu.

WP Pilot to usługa, którą niegdyś mogliście kojarzyć jako Videostar. Dziś niewiele łączy ją z tamtą platformą, gdyż WP silnie zintegrowało usługę z własnymi produktami – na przykład Programem TV – i zainwestowano w jej rozwój techniczny. W efekcie, WP Pilot można oglądać nie tylko w przeglądarce, na urządzeniach mobilnych, ale także na innych ekranach za pomocą Chromecasta oraz aplikacji dla Android TV na telewizorach i dodatkowych akcesoriach z tym systemem.

- tak o WP Pilot pisał w ubiegłym miesiącu Konrad, korzystając z okazji odsyłam do tego tekstu.

Okazuje się, że od dziś na platformie znajdą też coś dla siebie fani e-sportu. Rusza właśnie kanał GINX Esports TV, który będzie 70 stacją TV w pakiecie rozszerzonym.

GINX Esports TV to najpopularniejszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony treściom e-sportowym i gamingowi. W ofercie stacji miłośnicy e-sportu zobaczą m.in. transmisje na żywo z największych międzynarodowych turniejów i zawodów, aktualności e-sportowe, zapowiedzi i recenzje gier, jak również reportaże przedstawiające sylwetki najbardziej znanych graczy, drużyn i wszelkich zakulisowych wydarzeń. Zespół stacji tworzą profesjonalni gracze oraz prezenterzy, edytorzy i analitycy gamingowi.

- czytamy w informacji prasowej.

Wychowałem się na takich programach, jak Joystick, Escape czy Multimedialny odlot - później przy każdej możliwej okazji oglądałem telewizję Hyper. Ale to były inne czasy, potem pojawił się YouTube i Twitch - w związku z tym kompletnie mnie już do takich przedsięwzięć nie ciągnie. Ale jeśli macie do tematu inne podejście, powinniście być z GINX Esports TV zadowoleni.

Rozszerzony pakiet, do którego trafił kanał kosztuje 24,90 zł. Poza nim klienci otrzymają też dostęp do pozostałych 69 stacji - w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych, dziecięcych, muzycznych,dokumentalno-przyrodniczych i publicystycznych.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu