Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Off topic

Iphone mnie dopadł

GM
Grzegorz Marczak
21

Wiadomo, że każdy facet to takie duże dziecko które potrzebuje od czasu do czasu kupić sobie zabawkę. No i mnie również dopadła chęć na zabawkę - padło na Iphona. Wcześniej długo zastanawiałem się nad jakimś czytnikiem do ebook-ów ale zniechęciła mnie niedostępność kindle lub sprzętu sony (na allegr...

Wiadomo, że każdy facet to takie duże dziecko które potrzebuje od czasu do czasu kupić sobie zabawkę. No i mnie również dopadła chęć na zabawkę - padło na Iphona. Wcześniej długo zastanawiałem się nad jakimś czytnikiem do ebook-ów ale zniechęciła mnie niedostępność kindle lub sprzętu sony (na allegro pojawia się od czasu do czasu jedna sztuka).

Zdecydowałem się na iphona i muszę przyznać, że żałuję iż dopiero teraz. Każdy kto się jeszcze waha (bo nie ma 3G, bo jest drogi) powinien zapomnieć o swoich wątpliwościach. Pietyzm z jakim zrobiony jest ten telefon, łatwość korzystania i bardzo szybki proces uzależnienia są czymś co każdego powinno przekonać.

Obawy moje budziło wszystko co jest związane z odblokowywaniem blokady sim - po prostu nie mam czasu na taką zabawę. Okazuje się jednak, że teraz odblokowanie jest procesem trywialnym, który bez problemu wykona każdy kto umie czytać ze zrozumieniem.

Kończę piątkowy off topic i wracam do poszukiwania przydatnych aplikacji (bo na te prawdziwe perełki pisane na bazie SDK zapewne trzeba jeszcze chwilę poczekać).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu