Off topic

Iphone mnie dopadł

Grzegorz Marczak
Iphone mnie dopadł
21

Wiadomo, że każdy facet to takie duże dziecko które potrzebuje od czasu do czasu kupić sobie zabawkę. No i mnie również dopadła chęć na zabawkę - padło na Iphona. Wcześniej długo zastanawiałem się nad jakimś czytnikiem do ebook-ów ale zniechęciła mnie niedostępność kindle lub sprzętu sony (na allegr...

Wiadomo, że każdy facet to takie duże dziecko które potrzebuje od czasu do czasu kupić sobie zabawkę. No i mnie również dopadła chęć na zabawkę - padło na Iphona. Wcześniej długo zastanawiałem się nad jakimś czytnikiem do ebook-ów ale zniechęciła mnie niedostępność kindle lub sprzętu sony (na allegro pojawia się od czasu do czasu jedna sztuka).

Zdecydowałem się na iphona i muszę przyznać, że żałuję iż dopiero teraz. Każdy kto się jeszcze waha (bo nie ma 3G, bo jest drogi) powinien zapomnieć o swoich wątpliwościach. Pietyzm z jakim zrobiony jest ten telefon, łatwość korzystania i bardzo szybki proces uzależnienia są czymś co każdego powinno przekonać.

Obawy moje budziło wszystko co jest związane z odblokowywaniem blokady sim - po prostu nie mam czasu na taką zabawę. Okazuje się jednak, że teraz odblokowanie jest procesem trywialnym, który bez problemu wykona każdy kto umie czytać ze zrozumieniem.

Kończę piątkowy off topic i wracam do poszukiwania przydatnych aplikacji (bo na te prawdziwe perełki pisane na bazie SDK zapewne trzeba jeszcze chwilę poczekać).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu