Off topic

Pojemniejszy Iphone (16GB) i Ipod Touch (32GB)

Grzegorz Marczak
Pojemniejszy Iphone (16GB) i Ipod Touch (32GB)
3

Apple zrobiło wszystkim niespodziankę (no może nie wszystkim, bo jak zwykle plotki wyprzedziły newsa) i wpuściło do sklepów bardziej "wypasione" pamięciowo wersje swoich nowych zabawek czyli Iphone i Ipod Touch. W przypadku Iphone pojemność telefonu została zwiększona do 16GB, a w przypadku dotyk...

Apple zrobiło wszystkim niespodziankę (no może nie wszystkim, bo jak zwykle plotki wyprzedziły newsa) i wpuściło do sklepów bardziej "wypasione" pamięciowo wersje swoich nowych zabawek czyli Iphone i Ipod Touch.

W przypadku Iphone pojemność telefonu została zwiększona do 16GB, a w przypadku dotykowego Ipoda do 32 GB. Oczywiście nie obeszło się bez drobnej zmiany w cenach tych urządzeń, oba nowe urządzenia sprzedawane będą w tej samej cenie czyli 499 USD.Bardzo możliwe, że gdyby do europy trafił 16 GB Iphone za 500 USD to bym go kupił, niestety w europie wszystko przelicza się na EUR co da nam szokującą kwotę jak za taki telefon czyli 500 EUR (a może nawet więcej bo wszystko zależeć będzie pewnie od planu jaki wybierzemy).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu