Off topic

Antyweb w konkursie blogowym.

Grzegorz Marczak
Antyweb w konkursie blogowym.
10

Pisałem wcześniej o mojej nieudane próbie uczestnictwa w konkursie na blogroku.pl organizowanym przez onet.pl. Wprawdzie niedługo po tamtym wpisie dostałem informacje, że problemy które miałem wynikają z przyczyn technicznych i jeśli jeszcze raz dodam blog to sprawdzą dokładnie co się dzieje - ale k...

Pisałem wcześniej o mojej nieudane próbie uczestnictwa w konkursie na blogroku.pl organizowanym przez onet.pl. Wprawdzie niedługo po tamtym wpisie dostałem informacje, że problemy które miałem wynikają z przyczyn technicznych i jeśli jeszcze raz dodam blog to sprawdzą dokładnie co się dzieje - ale koniec końców się poddałem (dotarło do mnie, że głosowania na blog odbywają się drogą sms-ową)

Nie poddałem się jednak jeśli chodzi o konkursy blogowe i przystąpiłem do zabawy organizowanej przez serwis wiadomosci24.plPrawdę mówiąc nie do końca wiem dlaczego naszła mnie chęć na uczestnictwo w konkursie tego typu - ale skoro już powiedziałem "A" to teraz nie ma co się wycofywać.

Zapraszam wszystkich serdecznie do głosowania na blog antyweb.pl w konkursie - głos można oddać bezpośrednio na stronie konkursu lub poprzez tego linka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu