To mnie drażni.

AllofMP3 nie działa ale działa.

Grzegorz Marczak
AllofMP3 nie działa ale działa.
0

Dumne doniesienia prasowe o tym, że udało się wreszcie wyłączyć stronę allofmp3 trochę mnie rozbawiły. Dla wszystkich nie znających historii tego serwisu wspomnę jedynie, że można tam było kupić cały album za niecałe 2 dolary - wszystko to było możliwe dzięki, niewłaściwemu rosyjskiemu prawu któ...

Dumne doniesienia prasowe o tym, że udało się wreszcie wyłączyć stronę allofmp3 trochę mnie rozbawiły. Dla wszystkich nie znających historii tego serwisu wspomnę jedynie, że można tam było kupić cały album za niecałe 2 dolary - wszystko to było możliwe dzięki, niewłaściwemu rosyjskiemu prawu które wykorzystali twórcy serwisu.

Wracając jednak do tematu, serwis allofmp3 dryfował w internecie już od dość dawna, dryfował dlatego, że na skutek braku umów z firmami realizującymi płatności kartą kredytową (firmy te zerwały umowy z serwisem) nie można było po prostu w tym serwisie za nic zapłacić (wprawdzie na forum serwisu pojawiały się od czasu do czasu informacje o tym, że dostępna jest nagle forma płatności kartą visa lub inną, ale nie wiadomo czy były prawdziwe).


Alltunes - pobierz i korzystaj z allofmp3

Wracając jednak to samego zamknięcia serwisu, autorzy widać przygotowali się wcześniej na ten moment ponieważ wszystkie zasoby udostępnili poprzez program allTunes.com, dzięki niemu możemy dokonywać płatności (w to akurat nie wierzę) oraz pobierać piosenki dostępne do tej pory na allofmp3.

Bardzo ciekawy jestem ile taka zabawa w kotka i myszkę będzie trwała, nie wspomnę już nawet o tym ile w rosi powstało podobnych do allofmp3 serwisów. Wprawdzie wszystkie one mają problem z płatnościami (działają jedynie jakieś rosyjskie karty oraz lokalne formy płatności)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu