Podcast Antyweb Po Godzinach

Czy iOS 15 zasługuje na nową nazwę? Jakie nowości są najważniejsze?

Konrad Kozłowski
Czy iOS 15 zasługuje na nową nazwę? Jakie nowości są najważniejsze?
13

Używam iOS 15 ponad tydzień i choć to tylko deweloperska wersja beta, to system radzi sobie nad wyraz dobrze. Jakie nowości zwróciły moją uwagę?

iOS 15 to zbiór poprawek i nowości, które równie dobrze mogłyby być częścią aktualizacji pokroju iOS 14.7 czy iOS 14.8. Nie uświadczymy tu znaczących i od razu rzucających się w oczy zmian, ale jednocześnie pojawiają się takie, które po pewnym czasie sprawiają, że trudno byłoby mi z nich zrezygnować.

iOS 15 i iPadOS 15 zaprezentowane. Oto wszystkie najważniejsze nowości

iOS 15 przynosi Skupienie - nowe tryby powiadomień

Tak jest właśnie z nowymi ustawieniami profili powiadomień, gdzie poza trybem nie przeszkadzać mamy możliwość skonfigurowania kilku innych (lub użyć tych predefiniowanych z odpowiednią personalizacją). Możliwość wybrania konkretnych aplikacji i kontaktów, które będą dopuszczane daje ogromną swobodę oraz kontrolę nad tym, jak często pika nasz telefon. Pozostałe powiadomienia grzecznie zaczekają w dedykowanej sekcji.

Opowiem wam o najlepszej nowej funkcji w iOS 15. Wrażenia po 24 godzinach z betą systemu

Więcej o tym usłyszycie w najnowszym odcinku podcastu, w którym omawiam także inne nowości na które zwróciłem uwagę i podpowiadam także, kto powinien zainteresować się betą nowej wersji systemu. Przypomnę, że iOS 15 dostępny jest tylko w deweloperskiej becie 1, a przed nami publiczne testy od lipca aż do premiery jesienią, która nastąpi prawdopodobnie na początku września.

Co nowego w iOS 15?

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu