Telekomy

Internet stacjonarny 600 Mb/s za 39 zł miesięcznie? Teraz to możliwe w Play

GU
Grzegorz Ułan
17

Play ogłosił właśnie promocję na dostęp do internetu stacjonarnego i światłowodów, co ważne dla obecnych i nowych klientów, w której możemy korzystać z usług przez pół roku bez ponoszenia opłat.

W najbliższym czasie możemy spodziewać się większej oferty konwergentnej po sfinalizowaniu i akceptacji KE przejęcia UPC. Tymczasem możemy już teraz skorzystać z dobrej promocji na sam dostęp do internetu.

Internet stacjonarny w Play

Play udostępnił dziś ofertę na internet stacjonarny z półrocznym darmowym internetem z limitem prędkości do 600 Mb/s.

Zaczynając od nowych klientów, każda nowa umowa na internet stacjonarny będzie kosztować 60 zł, ale dopiero od siódmego miesiąca. Co daje nam średnio 45 zł miesięcznie.

Z kolei klienci, którzy już korzystają z usług Play mogą liczyć na dodatkowy rabat 10 zł miesięcznie, a uwzględniając półroczną promocję za 0 zł, wyjdzie nas to 37,50 zł. Doliczając do tego w obu przypadkach opłatę instalacyjną w wysokości 50 zł, zapłacimy miesięcznie odpowiednio 47 i 39 zł miesięcznie.

Światłowody w Play

Nieco inaczej ta promocja wygląda w przypadku światłowodów, gdzie możemy skorzystać z dwóch prędkości do 600 Mb/s i 1 Gb/s, również z półrocznym darmowym okresem.

I tak, za mniejszą prędkość średnia miesięczna opłata wyniesie nieco ponad 50 zł dla obecnych klientów i 65 zł dla nowych. Z kolei za prędkość do 1 Gb/s, obecni klienci zapłacą średnio miesięcznie 62 zł, a nowi 77 zł - już z uwzględnieniem opłaty instalacyjnej.

Tak więc przy tych cenach opłata za utrzymanie łącza nie odstrasza już tak bardzo, obecni klienci mogą nawet przeliczyć sobie tę ofertę tak, jakby jej w ogóle nie ponosili.

Zarówno w przypadku internetu stacjonarnego, jak i światłowodów do zestawu dostaniemy na czas trwania umowy router w cenie abonamentu. W przypadku stacjonarnego internetu - router Technicolor CGA2121, a przy światłowodach - Huawei K562 z Wi-Fi 6.

Źródło: Play.
Stock Image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news