Telekomy

Najlepsze oferty na internet na kartę. Małe i duże pakiety

Grzegorz Ułan
Najlepsze oferty na internet na kartę. Małe i duże pakiety
8

Wczoraj na Antyweb pojawiło się kolejne nasze zestawienie ofert naszych operatorów, tym razem dla osób, które poszukują ofert bez zobowiązania, na nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz duże paczki danych w smartfonie. Jeden z Czytelników zauważył pod nim, iż brakuje jeszcze zestawienia ofert na internet na kartę, bez usług głosowych. Cóż… oto ono.

Nasz Czytelnik nie zastrzegł przy swoim „zamówieniu” jakie to mają być oferty, pokażemy więc dostępne oferty całościowo - bez wskazywania konkretnych pakietów w nich dostępnych. Będą z nich mogły wybrać najlepsze opcje dla siebie zarówno osoby, które potrzebują takich ofert do na przykład tabletu, czyli z niewielkim transferem danych oraz te, które chcą z nich skorzystać w routerze WiFi do użytku domowego, a więc z dużym limitem transferu danych na pełnej dostępnej prędkości.

Internet na kartę w zasięgu sieci Orange

W zasięgu sieci Orange mamy dwie oferty na internet na kartę. W nju mobile będzie to dobra oferta dla osób, które potrzebują niewielkiego transferu danych w miesiącu, za który zapłacą 1 zł za 1 GB. Łącznie w miesiącu będzie to 9 GB za 9 zł.

Podobny przelicznik mamy w ofercie internetu na kartę w Orange - 1 zł za 1 GB, ale z dużo szerszym zakresem - od 1 GB do 100 GB w miesiącu, ważne od 1 dnia do 100 dni.

W przypadku miesięcznych pakietów nie wygląda to korzystanie - 1 GB za 5 zł, 5 GB za 15 zł, a 30 GB za 30 zł. Już lepszym rozwiązaniem, będzie wersja głosowa - jak słusznie zauważył Sylwek w komentarzu powyżej. Opisałem ją we wpisie Orange Free na kartę, gdzie za 5 zł doładowania miesięcznie można zgarnąć prawie 40 GB w miesiącu, a więc 40 razy więcej.

Internet na kartę w zasięgu sieci Play

Internet na kartę w Play to trzy pakiety, w tym jeden miesięczny, w którym to za 50 zł możemy korzystać z 200 GB transferu danych. Pozostałe dwa pakiety to opcja tygodniowa za 20 zł z limitem 60 GB i na jeden dzień za 5 zł - 25 GB.

Interesującą ofertę na internet na kartę ma Mobile Vikings. Do wyboru mamy trzy pakiety z limitem 100 GB, 150 GB i aż 250 GB, w cenie 40 zł, 50 zł i 60 zł.

Internet na kartę w zasięgu sieci Plus

Zaczynając alfabetycznie od aero2, możemy wybierać u tego operatora spośród czterech pakietów internetu na kartę, z limitem transferu danych na poziomie 3 GB,  7GB, 30 GB i 70 GB w cenie odpowiednio: 5 zł, 10 zł, 30 zł i 50 zł miesięcznie.

Z kolei w a2mobile mamy jeden pakiet internetowy, z limitem 5 GB w miesiącu za 12,50 zł.

Spory wybór internetu na kartę ma w swojej ofercie operator Klucz Mobile. Każdy z nich jest z ważnością na jeden miesiąc i zawiera od 1 GB do 100 GB (+200 GB w nocy) za 3 zł do 50 zł miesięcznie.

Stosunkowo niewielkie pakiety danych w ofercie internetu na kartę znajdziecie w Lajt Mobile. Są to trzy opcje z limitem 1 GB, 10 GB i 20 GB w cenie 5 zł, 10 zł i 25 zł miesięcznie.

Podobnie, co w Klucz Mobile, spory wybór pakietów internetu na kartę ma Lycamobile, aż sześć opcji z limitem od 1 GB do 50 GB w miesiącu w cenie od 5 zł do 35 zł miesięcznie.

W Plus internet na kartę dostępny jest w trzech pakietach z limitem 5 GB - ważne 5 dni, 10 GB - ważne 10 dni i 30 GB - ważne 30 dni, za odpowiednio: 5 zł, 10 zł i 30 zł.

Internet na kartę w zasięgu sieci T-Mobile

Internet na kartę w T-Mobile nie ma żadnych pakietów, dostajemy jedynie bonusy GB za doładowania, w liczbie uzależnionej od kwoty doładowania.

Najlepszą opcją na internet na kartę w zasięgu sieci T-Mobile będzie więc subskrypcja Heyah01.


Za 19,99 zł miesięcznie dostajemy tu do dyspozycji 50 GB transferu danych na pełnej prędkości.

Aktualizacja


Okazuje się, że jest jeszcze lepsza opcja w Heyah internet na kartę, lepsza nawet od pakietu 200 GB w Play internet na kartę. W Heyah taki pakiet kosztuje tylko 35 zł.
Stock Image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu