Startups

infoShare – prawdopodobnie najważniejsze, polskie wydarzenie dla inwestorów i startupów w 2014 roku

Patronat Medialny
infoShare – prawdopodobnie najważniejsze, polskie wydarzenie dla inwestorów i startupów w 2014 roku
5

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą co to infoShare – to największa konferencja technologiczna w Polsce. W tym roku równolegle z prelekcjami, przez dwa dni konferencji będzie trwała Startup Zone – wydarzenie w całości dedykowane inwestorom i startupom. Autorem tekstu jest Marcin Pokojski Oczek...

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą co to infoShare – to największa konferencja technologiczna w Polsce. W tym roku równolegle z prelekcjami, przez dwa dni konferencji będzie trwała Startup Zone – wydarzenie w całości dedykowane inwestorom i startupom.

Autorem tekstu jest Marcin Pokojski

Oczekujemy, że na tegorocznym IS pojawi się ponad 2500 uczestników i blisko 60 prelegentów z całego świata. Integrację zorganizujemy na PGE Arena. Wszystko to odbędzie się 22 i 23 maja 2014 w Gdańsku. Rezerwujcie już teraz te dwa dni, bo 100% dawki inspiracji gwarantują m.in. nasi prelegenci, a wśród nich:

  • Ali Jafari, VP (Direct Sales in Europe) , Twitter
  • Luke Mansfield, Head of Innovation, Samsung Electronics
  • Peter Halacsy, CTO, Cofounder, Prezi
  • Mark Johnson, ex-CEO, Zite
  • Mateusz Kusznierewicz, złoty medalista olimpijski
  • Nikolay Davidov, Investment Director, iTech Capital

oraz wielu innych znakomitych mówców, ekspertów z kraju i zagranicy.

Startup Zone to nowy punkt w programie i nasze oczko w głowie. Do zorganizowania SZ zaprosiliśmy gdański Inkubator Starter. Starter to najbardziej aktywna społeczność startupowa w Polsce północnej, zrzeszający dziesiątki firmy, organizujący wiele spotkań, konferencji oraz szkoleń dla młodych przedsiębiorców. Starter ma ogromny udział w tym, że otrzymacie wydarzenie startupowe na prawdziwie europejskim poziomie.

W ramach SZ odbędą się m.in. półfinały i finał Startup Contest - konkursu dla startupów, w którym jest do wygrania m.in. 6 tyś euro a także Startup/VC Speed Dating - szybkie spotkania startupów z VC oraz Startup Expo - nasze mini-targi startupowe.

Uczestnicy konkursu mają czas na składanie aplikacji do konkursu startupowego do 7 kwietnia, czyli zostało bardzo mało czasu. Konkurs jest przeznaczony dla startupów na etapie MVP lub takich, które mają już pierwsze przychody. Strefę sponsoruje przyjazny startupom Fundusz Aligo należący do Grupy Edoradca oraz Polish Investment Fund.

Trzymajcie kciuki za nas i za Gdańsk!
Niebawem otwieramy rejestrację. Śledźcie nasz profil na FB

infoShare: http://infoshare.pl
Startup Zone: http://www.infoshare.pl/startup-zone/
infoShare FB: http://www.fb.com/infosharepl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu