Promocje

Nowy Humble Bundle z fantastycznym pakietem gier dla esportowców i kanapowców

Kamil Świtalski
8

To najlepszy czas dla paczek Humble Bundle od kiedy pamiętam. Wciąż trwa fenomenalny Humble Classics Return Bundle, a wystartował kolejny. Tym razem po brzegi wypełniony bijatykami — i to nie pierwszymi lepszymi tytułami, które wpadły w ręce. Mowa tutaj o grach z naprawdę wysokiej półki, które prawdopodobnie są doskonale znane wszystkim miłośnikiem dobrych mordoklepek. No i nie da się ukryć, że podobna okazja do zakupu pakietu świetnych bijatyk może się już długo nie powtórzyć...

Zgodnie z tradycją — i ten zestaw podzielono na trzy progi cenowe. Tym razem można obłowić się w sumie w siedem gier, z których lwia część to jedne z najbardziej uznanych bijatyk od Arc System Works. Ojców serii takich jak Guilty Gear, Blaz Blue czy też odpowiedzialnych za ostatni hit Dragon Ball FighterZ. Tego ostatniego tu nie uświadczymy (ale by było!), ale dwóch pierwszych nie zabrakło. I to już w pierwszym progu!

Próg pierwszy: wpłać dowolną kwotę

Skoro mowa o Humble Brawler Bundle, to nie ma mowy o jakiś wygibasach gatunkowych. Wszystkie produkcje to przedstawiciele lubianego gatunku, w którym mniej lub bardziej intensywnie pokazujemy naszym rywalom gdzie ich miejsce. I w pierwszym progu znalazły się trzy gry:

  • GUILTY GEAR XX ΛCORE CORE PLUS R (Windows — wersja dla Steam)
  • BlazBlue: Continuum Shift Extend (Windows — wersja dla Steam)
  • Skullgirls (Windows, macOS, Linux; bez zabezpieczeń DRM).

Próg drugi: zapłać więcej, niż wynosi średnia

To najbardziej podchwytliwy z progów, bo lubi skakać i zmieniać się z każdą godziną. Obecnie tutejsze gry można zgarnąć za około 20 złotych — ale nie wykluczone, że za kilka minut będzie to jeszcze mniejsza suma. Tutaj już tylko dwa tytuły — ale nie liczy się ilość, a jakość. A ta wciąż stoi na najwyższym poziomie.

  • Arcana Heart 3 LOVE MAX!!!!! (Windows — wersja dla Steam)
  • Street Fighter X Tekken (Windows — wersja dla Steam)

Próg trzeci: zapłać co najmniej dziewięć dolarów

Trzeci z progów przynosi kolejne dwie mordoklepki. Tu również znalazło się miejsce dla jednego klasyka od Arc System Works, a obok niego zyskująca na popularności, nieco odbiegająca od reszty, produkcja Dana Fornace'a. Jedno jest pewne: na nudę tam narzekać nie będziemy!

  • GUILTY GEAR Xrd -SIGN- (Windows — wersja dla Steam)
  • Rivals of Aether (Windows — wersja dla Steam)

Tylu bijatyk jeszcze na centymetr kwadratowy jeszcze nie było!

Bijatyki to dość specyficzny gatunek, przy którym świetnie bawią się w trybie imprezowym zarówno ludzie, którzy trzymają pady w dłoniach od święta, jak i ci, którzy wchodzą w system nieco głębiej i podchodzą do tych produkcji dużo poważniej. Jeżeli chcielibyście rozpocząć swoją przygodę z tematem, to lepsza okazja szybko może się nie powtórzyć — za niewielkie pieniądze możemy poznać kilka systemów walki, a przy tym nie zbankrutować. No i nie da się ukryć, że mówimy o tytułach z naprawdę wysokiej półki — nawet te które mają swoje lata wciąż zapewniają ogromne pokłady frajdy.

Pakiet Humble Brawler Bundle można nabyć pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/brawler-bundle

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu