Promocje

Najlepsze gry z 2017 w jednym, nowym, Humble Bundle

Kamil Świtalski
Najlepsze gry z 2017 w jednym, nowym, Humble Bundle
13

Paczka z grami Rockstara wciąż jest jeszcze gorąca i czeka na wszystkich zainteresowanych, ale ekipa Humble Bundle nie lubi tracić czasu. I oprócz niej wystartowała z kolejną ofertą. Najlepsze 2017 już czekają!

Najlepsze gry z paczek w 2017 trafiły do nowego zestawu gier za grosze!

Tym razem twórcy Humble Bundle zebrali (subiektywnie) najlepsze gry, które w zeszłorocznych pakietach można było zdobyć w ramach ich akcji i... złożyli z niego jedną paczkę. Wybór bardzo dobry, chociaż... prawdopodobnie każdy, kto śledził te pakiety znalazłby lepszą konfigurację dla siebie. Ale nie ma specjalnie na co narzekać — czeka na nas cały zestaw wspaniałych hitów za niewielkie pieniądze.

Próg pierwszy: zapłać ile chcesz

Tym razem obyło się nawet bez symbolicznego dolara, wystarczy bowiem... kilka centów. A w ramach tej kwoty do naszych wirtualnych bibliotek będziemy mogli dodać trzy b. dobre gry — od horroru z Freddym, przez kultowy symulator kozy, na Hacknecie — czyli bardzo fajnie zaprojektowanej grze tekstowej — kończąc.

  • Five Nights at Freddy's: Sister Location (Windows)
  • Goat Simulator (Windows, macOS, Linux)
  • Hacknet (Windows, macOS, Linux)

Próg drugi: zapłać więcej, niż wynosi średnia (ok. 5,5$)

Drugi próg to kolejne cztery świetne gry. Znajdą wśród nich coś zarówno miłośnicy sieciowych strzelanin (Verdun), strategii (Sins of a Solar Empire: Rebellion), jak i... nietypowych symulacji (Death Road to Canada, Turmoil). Każda z tamtejszych gier jest zupełnie inna, ale wszystkie mają wspólny mianownik w postaci wysokiej grywalności. Tak, od żadnej z nich oderwać się nie można!

  • Verdun (Windows, macOS, Linux)
  • Sins of a Solar Empire: Rebellion (Windows)
  • Death Road to Canada (Windows, macOS, Linux)
  • Turmoil (Windows, macOS, Linux)

Próg trzeci: zapłać co najmniej dziesięć dolarów

Ostatni próg to tym razem tylko jedna gra, ale jaka! Dead by Daylight to jeden z tych horrorów, o których pamięta się na długo — szczególnie, kiedy trafimy na zgraną ekipę o wyrównanym poziomie. Wieloosobowa zabawa, w których jeden z graczy (w sumie na mapie może być ich maksymalnie piątka) wciela się w brutalnego mordercę na wzór tych z kultowych horrorów, reszta zaś... stara się przetrwać. Tylko tyle i aż tyle — bo dzięki fajnie zaprojektowanym mapom i wielu przedmiotom porozrzucanym po planszach, dość szybko atmosfera robi się gorąca. I uwierzcie: emocji tam nigdy nie brakuje!

  • Dead by Daylight (Windows)

Świetne gry za naprawdę niewielkie pieniądze

Jeżeli któraś z tych perełek ominęła was przy okazji swojej pierwszej promocji w ramach paczki Humble Bundle, to nadarzyła się właśnie świetna okazja, by nadrobić zaległości. Cena zestawu nie należy do specjalnie wygórowanych i... myślę, że w tym miksie gatunkowym każdy spokojnie znajdzie coś dla siebie. Paczka Humble Bundle Best of 2017 dostępna jest pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/best-of-2017-bundle!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu