Promocje

Spieszcie się! GOG przecenia setki szybkich promocji i rozdaje wspaniałą bijatykę za darmo!

Kamil Świtalski
4

Polski cyfrowy sklep z grami GOG nie próżnuje i serwuje kolejne promocje. Tym razem z okazji Chińskiego Nowego Roku. A co w nich? Setki okazji zmieniających się co kilkadziesiąt minut, a także darmowa bijatyka, którą każdy szanujący się fan gatunku powinien mieć w swojej bibliotece!

Wyprzedaże w sklepie z cyfrowymi grami GOG weszły już nam w krew. Właściwie przy każdej okazji w ofercie znaleźć dziesiątki przecenionych nawet o 90% produktów. Tym razem możemy obkupić się z okazji chińskiego Nowego Roku. Ofert czeka na nas wiele, zarówno tych błyskawicznych — które wygasają po kilkudziesięciu minutach, jak i tych stałych. W kwestii tych pierwszych nie ma większego sensu się rozpisywać, trzeba regularnie zaglądać na stronę i śledzić nowości. Jeżeli zaś chodzi o dostępne dłużej promocje, to można obkupić się m.in. w Wiedźmin 3: Dziki Gon (60,19 zł), Torment: Tides of Numera (50,09 zł), Goetia (21,59 zł), Skyshine's BEDLAM Deluxe Edition (22,59 zł), Broforce (15,09 zł) czy wspaniałe Stardew Valley (36,19 zł). Pełna oferta to kilkadziesiąt tytułów, które możecie przejrzeć pod tym adresem.

GOG po raz kolejny rozpieszcza nas darmową grą. Tym razem King of Fighter 2002

Zgodnie z tradycją też, przy dużej promocji GOG serwuje nam darmową grę. Tym razem padło na King of Fighters 2002, wspaniałą bijatykę od SNK, która po latach wciąż ma grono wiernych, aktywnych, fanów. Dwuwymiarowe pojedynki po latach wciąż budzą od groma emocji i... co tu dużo mówić — jeżeli lubicie dobry pixel art, przemyślaną, wyważoną, mechanikę zabawy i po prostu dobre gry — to propozycja obok której nie możecie przejść obojętnie. Tym bardziej za darmo — a do 20 lutego, do godz. 23:59, za tyle można go zgarnąć klikając w banner na głównej stronie serwisu GOG!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu