Promocje

To najlepszy Humble Bundle jaki widziałem. Niesamowite gry za niewielkie pieniądze!

Kamil Świtalski
14

Ostatnimi tygodniami akcje Humble Bundle coraz bardziej zaskakują. Co rusz, to lepsza propozycja — i choć wybór najlepszych gier z zeszłorocznych paczek mógł pozostawiać wątpliwości, o tyle dzisiejsze propozycje z powrotami klasyków to po prostu klasa, w której każdy gier znajdzie coś dla siebie. Nie tylko tych klasycznych.

Ostatnie lata przyniosły nam powrót wielu klasycznych serii, które — głównie dzięki zaangażowaniu fanów i wpłatom na Kickstarterze — doczekały się kontynuacji. Oczywiście jak to często bywa w przypadku naprawdę wysokich oczekiwań i filtrów nałożonych przez wspomnienia — nie wszystkim przypadły do gustu. Ale obiektywnie patrząc, lwia część z nich to naprawdę kawał świetnej roboty. A teraz cały pakiet takich Klasycznych Powrotów (nie bez powodu paczka nazywa się Humble Classics Return Bundle) można nabyć w naprawdę świetnej cenie!

Próg pierwszy: zapłać ile chcesz

Pierwszy próg finansowy, który tak naprawdę nie ma żadnego minimum i możemy zapłacić ile chcemy, to cztery gry. Dwie wspaniałe przygodówki (rzadko który powrót był taki udany, jak Broken Sword 5: The Serpent's Curse) i świetny turowy RPG. I jeżeli nie graliście, to... właściwie nie ma się nad czym zastanawiać: czas nadrobić zaległości. Lepsza okazja się nie powtórzy!

  • Broken Sword 5 - The Serpent's Curse
  • Shadowrun Returns
  • Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
  • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Próg drugi: więcej, niż wynosi średnia

W kwestii średniej wpłacanych przez zainteresowanych wpłat ceny — jak zwykle — pozostają ruchome. Na tę chwilę wynoszą około 8 dolarów — ale możecie się przygotować na to, że z godziny na godzinę będą to rosły, to malały. Dlatego warto obserwować. Tutaj mamy kolejne cztery świetne gry — duchowych spadkobierców kultowych XCOM i uwielbianej serii cRPG. A do tego kontynuacje Wasteland oraz Age of Wonders, czyli RPG i strategii nam... nigdy nie zabraknie!

  • Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition
  • Wasteland 2: Director's Cut - Standard Edition
  • Age of Wonders III
  • Xenonauts

Próg trzeci: wpłać co najmniej 15 dolarów

Najdroższy próg cenowy to tym razem dwie gry — i to z najwyższej półki! Wspaniała kontynuacja kultowej przygodówki Dreamfall, a także duchowy spadkobierca po jednej z najważniejszych gier RPG jakie kiedykolwiek dostaliśmy na komputery: Planescape: Torment. Co tu dużo mówić, jeżeli nie mieliście okazji zagrać w żadną z nich, to tych 15 dolarów jest naprawdę świetną ofertą, obok której nie powinniście przejść obojętnie.

Dziesięć TAKICH gier za niewielkie pieniądze — naprawdę trudno się oprzeć

Humble Bundle co kilka tygodni pozytywnie nas zaskakuje świetnymi paczkami i promocjami w swoim sklepie (a wręcz rozdawaniem gier za darmo). Tym razem jednak — w mojej opinii — przeszli samych siebie. Bo... właściwie nie ma tam słabej gry. Tematycznie to po prostu powrót klasyków, w praktyce to najwyższa półka obok której nie można przejść obojętnie. Pakiet można nabyć pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/classics-return-bundle

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: