Promocje

To najlepszy Humble Bundle jaki widziałem. Niesamowite gry za niewielkie pieniądze!

Kamil Świtalski
To najlepszy Humble Bundle jaki widziałem. Niesamowite gry za niewielkie pieniądze!
14

Ostatnimi tygodniami akcje Humble Bundle coraz bardziej zaskakują. Co rusz, to lepsza propozycja — i choć wybór najlepszych gier z zeszłorocznych paczek mógł pozostawiać wątpliwości, o tyle dzisiejsze propozycje z powrotami klasyków to po prostu klasa, w której każdy gier znajdzie coś dla siebie. Nie tylko tych klasycznych.

Ostatnie lata przyniosły nam powrót wielu klasycznych serii, które — głównie dzięki zaangażowaniu fanów i wpłatom na Kickstarterze — doczekały się kontynuacji. Oczywiście jak to często bywa w przypadku naprawdę wysokich oczekiwań i filtrów nałożonych przez wspomnienia — nie wszystkim przypadły do gustu. Ale obiektywnie patrząc, lwia część z nich to naprawdę kawał świetnej roboty. A teraz cały pakiet takich Klasycznych Powrotów (nie bez powodu paczka nazywa się Humble Classics Return Bundle) można nabyć w naprawdę świetnej cenie!

Próg pierwszy: zapłać ile chcesz

Pierwszy próg finansowy, który tak naprawdę nie ma żadnego minimum i możemy zapłacić ile chcemy, to cztery gry. Dwie wspaniałe przygodówki (rzadko który powrót był taki udany, jak Broken Sword 5: The Serpent's Curse) i świetny turowy RPG. I jeżeli nie graliście, to... właściwie nie ma się nad czym zastanawiać: czas nadrobić zaległości. Lepsza okazja się nie powtórzy!

  • Broken Sword 5 - The Serpent's Curse
  • Shadowrun Returns
  • Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
  • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Próg drugi: więcej, niż wynosi średnia

W kwestii średniej wpłacanych przez zainteresowanych wpłat ceny — jak zwykle — pozostają ruchome. Na tę chwilę wynoszą około 8 dolarów — ale możecie się przygotować na to, że z godziny na godzinę będą to rosły, to malały. Dlatego warto obserwować. Tutaj mamy kolejne cztery świetne gry — duchowych spadkobierców kultowych XCOM i uwielbianej serii cRPG. A do tego kontynuacje Wasteland oraz Age of Wonders, czyli RPG i strategii nam... nigdy nie zabraknie!

  • Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition
  • Wasteland 2: Director's Cut - Standard Edition
  • Age of Wonders III
  • Xenonauts

Próg trzeci: wpłać co najmniej 15 dolarów

Najdroższy próg cenowy to tym razem dwie gry — i to z najwyższej półki! Wspaniała kontynuacja kultowej przygodówki Dreamfall, a także duchowy spadkobierca po jednej z najważniejszych gier RPG jakie kiedykolwiek dostaliśmy na komputery: Planescape: Torment. Co tu dużo mówić, jeżeli nie mieliście okazji zagrać w żadną z nich, to tych 15 dolarów jest naprawdę świetną ofertą, obok której nie powinniście przejść obojętnie.

Dziesięć TAKICH gier za niewielkie pieniądze — naprawdę trudno się oprzeć

Humble Bundle co kilka tygodni pozytywnie nas zaskakuje świetnymi paczkami i promocjami w swoim sklepie (a wręcz rozdawaniem gier za darmo). Tym razem jednak — w mojej opinii — przeszli samych siebie. Bo... właściwie nie ma tam słabej gry. Tematycznie to po prostu powrót klasyków, w praktyce to najwyższa półka obok której nie można przejść obojętnie. Pakiet można nabyć pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/classics-return-bundle

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu