Mobile

Huawei rozdaje szybkie ładowarki dla posiadaczy P9, P9 Plus i Mate 9

Grzegorz Ułan
Huawei rozdaje szybkie ładowarki dla posiadaczy P9, P9 Plus i Mate 9
12

Posiadam Huawei P9 i wiem, że telefon ten obsługuje funkcję szybkiego ładowania, ale nie wiedzieć czemu, dołączana oryginalnie ładowarka już takowego nie obsługuje. Huawei postanowił to właśnie naprawić i rozdaje szybkie ładowarki Huawei Ap 32.

Pełen zapis parametrów znajdziecie w regulaminie w punkcie 14, niemniej najistotniejsze, że obsługuje technologię szybkiego ładowania.

Do ładowarki dołączony jest kabel Micro USB, ale zarówno P9, P9 Plus i Mate 9 mają złącza USB-C, więc będziecie musieli pożyczyć kabel z oryginalnej ładowarki, dołączanej do smartfona przy zakupie.

Jak zdobyć nową ładowarkę? Wystarczy wejść na tę stronę i zarejestrować się jako chętny do jej otrzymania. Wcześniej musicie też zarejestrować się w aplikacji HiCare.

Do rozdania jest 6000 takich ładowarek, więc warto się pospieszyć. Po rejestracji okno się nie odświeża, wyskakuje tylko krótki komunikat o udanej rejestracji, który szybko znika i który może Wam umknąć - dlatego wspominam, byście się nie martwili, co udanego procesu rejestracji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu