Mobile

W Pokemon GO pojawiają się nowe stworki [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
W Pokemon GO pojawiają się nowe stworki [prasówka]
0

Można się było spodziewać, że szaleństwo Pokemon GO przeminie. Sama gra jednak w dalszym ciągu jest rozwijana i ma swoją bazę użytkowników. Niantic właśnie zaserwowało im fajne nowości.

Pokemony-dzieci w Pokemon GO

W Pokemon GO pojawia się nowa klasa stworków - dzieci, które wykluwają się z jaj i mogą ewoluować w swoje standardowe wersje. Twórcy w sumie dodali m.in. takie pokemony, jak: Pichu, Togepi, Cleffa, Magby, Igglybuff, Tyrogue, Elekid i Smoochum. Same stworzenia zostały zaimplementowane już wcześniej, ale dopiero teraz pierwsi użytkownicy zgłaszają ich dostępność w świecie gry.

Póki co nic nie wiadomo o tym, kiedy w grze pojawi się druga generacja Pokemonów.

Chrome i Android jednak osobno

Hiroshi Lockheimer z Google'a ucina spekulacje o połączeniu Androida oraz Chrome OS. Tłumaczy on, że połączenie dwóch udanych systemów operacyjnych z praktycznego punktu widzenia nie miałoby dla jego firmy sensu. Nie znaczy to jednak, że nie będą ze sobą kooperować. Google dąży do tego, aby wzajemnie czerpały od siebie to, co najlepsze. I tak właśnie Chrome OS otrzymał dostęp do sklepu Play oraz milionów aplikacji, a Android mechanizm płynnych aktualizacji wdrożony w wydaniu Nougat.

Facebook Events dla Androida

Aplikacja Facebook Events niebawem pojawi się na Androidzie. Program, który na iOS został wydany kilka miesięcy temu, według TechCruncha miałby zadebiutować w Google Play w ciągu kilku najbliższych dni. Jak wskazuje nazwa rozwiązanie to jest przeznaczone do zarządzania nadchodzącymi wydarzeniami. Program służy również do znajdowania ciekawych eventów, imprez, koncertów itp. w okolicy, a następnie zapraszania do udziału znajomych. Co ciekawe, możemy go też zintegrować z systemowym kalendarzem.

 


Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu