Internet

Hiszpańską Primera Division można teraz bezpłatnie oglądać w internetowym Eleven Sports [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
17

Eleven Sports Network startuje z przytupem. Sieć wykupiła prawa do emisji ligi hiszpańskiej. Przez trzy najbliższe sezony wszystkie mecze będą dostępne na jej kanałach, a tym samym prawdopodobnie całkowicie bezpłatnie również w internecie. Eleven Sports Network z prawami do Primera Division Ni...

Eleven Sports Network startuje z przytupem. Sieć wykupiła prawa do emisji ligi hiszpańskiej. Przez trzy najbliższe sezony wszystkie mecze będą dostępne na jej kanałach, a tym samym prawdopodobnie całkowicie bezpłatnie również w internecie.

Eleven Sports Network z prawami do Primera Division

Nie tak dawno pisałem o współpracy Eleven Sports Network z TVN, w rezultacie czego kanały Eleven oraz Eleven Sports trafiły do oferty tamtejszej platformy VOD - Player.pl. Pojawiły się kolejne informacje, które szczególnie ucieszą fanów piłki nożnej. Sieć wykupiła bowiem właśnie prawa do transmisji meczów hiszpańskiej Primera Division przez trzy najbliższe sezony, a więc do roku 2018. Póki co Eleven oraz Eleven Sports są dostępne całkowicie bezpłatnie zarówno w Player.pl jak i na stronie elevensports.pl. Jest to miła odmiana po tym, jak hiszpańska liga przez długie lata była zagarnięta na wyłączność przez Canal+. Oby tylko Eleven Sports nie zniknęło z internetu równie szybko, jak się tu pojawiło.

Zdjęcia Huawei Nexusa

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Nexusa od Huawei. W oczy rzuca się tutaj szczególnie obecność czytnika linii papilarnych. Smartfon cechuje się ponadto wypukłym modułem aparatu. Z przodu prawdopodobnie będziemy mieli do dyspozycji dwa głośniki stereofoniczne. Można też spekulować na temat metalowej konstrukcji, z których Huawei ostatnio jest znany. Jedno jest pewne - zanosi się na całkiem ciekawą premierę, bo Huawei Nexus nie będzie przypominał żadnego dotąd wydanego Nexusa - a przynajmniej mam taką nadzieję.

Cortana w Google Play

Kilka tygodni temu pisaliśmy o wycieku aplikacji Cortana na Androida. Teraz jest ona dostępna w sklepie Google Play, gdzie każdy może zapisywać się na otwarte betatesty. Aplikacji niestety nie zainstalujemy w naszym kraju, bo pojawia się komunikat o niezgodności. Jasno wynika jednak, że niebawem program na dobre zagości na Androidzie i poszerzy portfolio aplikacji Microsoftu na tym systemie. Firma zresztą nie patyczkuje się i już teraz pozwala zastąpić Cortaną całkowicie Google Now. Trochę to bezczelne, ale cóż - skoro Android daje takie możliwości...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu