19

HBO odpiera ataki Netfliksa – listopad i grudzień to ekstra nowości w HBO GO

Następne miesiące będą pełne solidnych premier, bo zapowiedzi HBO na listopad, grudzień i styczeń to mnóstwo świetnych filmów i seriali. Wśród hitów cała seria filmów ze świata Harry'ego Pottera oraz "Avengers: Koniec gry".

Filmy Harry Potter w HBO i na HBO GO

Materiał wideo opublikowany na profilu HBO Polska na YouTube to zapowiedź nadchodzących premier na kanałach HBO oraz w serwisie HBO GO. Ale dobra wiadomość jest taka, że oferta usługi poszerzy się o co najmniej kilka tytułów więcej, bo część z nich nie trafiła do klipu. Należy do nich cała seria filmów o młodym czarodzieju, Harrym Potterze – ekranizacje książek J. K. Rowling będą emitowane w kolejnych tygodniach grudnia na HBO, natomiast na HBO GO pojawią się już pierwszego dnia przyszłego miesiąca.

Polecamy: Zapowiedzi HBO na 2020 są imponujące

Będzie to pierwsza okazja, by zobaczyć całą sagę o Potterze w serwisie typu sVOD, czyli z wideo na życzenie w ramach abonamentu. Do tej pory filmy dostępne były między innymi w iTunes i CHILI, gdzie można było je wypożyczać i kupować, ale pojedynczo. Oprócz wszystkich 8 filmów o Harrym Potterze, HBO zaoferuje swoim widzom drugą część serii „Fantastyczne zwierzęta” z podtytułem „Zbrodnie Grindelwalda„. Emisja na kanale HBO odbędzie się 29 grudnia, więc można zakładać, że w okolicach tej daty film pojawi się także w katalogu HBO GO i będzie go można obejrzeć online.

Głośne filmy i seriale na HBO GO w listopadzie, grudniu oraz styczniu

Jeśli marzą Wam się seanse głośnych filmów, to następne miesiące będą na to dobrą okazją, bo w HBO GO (i na HBO) zawitają między innymi Narodziny gwiazdy z Bradley’em Cooperem i Lady Gaga, a także „Avengers: Koniec gry„, czyli wielka kulminacja filmowego uniwersum Marvela. Pierwszy z tytułów wzbogaci ofertę HBO w styczniu, zaś na drugi zaczekamy nieco krócej, bo do 22 grudnia, więc będzie dobrym prezentem świątecznym.

Produkcję, które macie okazję zobaczyć w materiale promocyjnym HBO, to serial „Nowy papież”, który jest kontynuacją koprodukcji HBO oraz telewizjy Sky „Młody papież”. W roli głównej występuje Jude Law, a w nowym sezonie u jego boku znajdzie się kolejna gwiazda John Malkovich. Ujrzycie też nową wersję hitu Disney’a „Dumbo”, doceniany film „Sztokholm”, „Biały kruk” z Ralphem Fiennesem, „Potwór z Bagien” z uniwersum DC, nowy serial „Słowo na L: Generacja Q”, 3. sezon polskiej „Watahy”, nowa seria „Raya Donovana” i nowe odcinki serialu „Batwoman”.

Nowe odcinki hitów HBO, nowy serial „The Outsider”

Nie sposób nie wspomnieć o kolejnych odcinkach „Watchmen” oraz „Mrocznych materii„, a także nachodzącej premierze „The Outsider” na podstawie książki Stephena Kinga. W roli głównej zobaczymy Bena Mendelsohna, którego pamiętamy z występów w serialu Netfliksa „Bloodline” oraz spin-offie Star Wars „Łotr 1. Gwiezdne Wojny historie”, a obok niego na ekranie znajdzie się między innymi Jason Bateman („Ozark” Netfliksa).