VOD

HBO Max nowości marzec 2024. Lista premier – nowe filmy i seriale

Konrad Kozłowski
HBO Max nowości marzec 2024. Lista premier – nowe filmy i seriale
1

HBO Max szykuje na marzec kilka hitów. Zupełnie nowy serial, hit prosto z kina oraz sporo mocnych filmów, na które czekaliśmy. Oto nowości na pierwszą połowę marca.

Marzec na HBO Max to prawdziwa uczta dla kinomanów. W pierwszej połowie miesiąca platforma wzbogaci się o szereg nowych tytułów, w tym oczekiwany serial "Reżim" oraz dwie serie "Chyłka". Dodatkowo, widzowie będą mieli okazję zanurzyć się w światach stworzonych przez Christophera Nolana, a także cieszyć się klasykami takimi jak kolejne odsłony "RoboCopa" i zupełny hit prosto "Wonka".

“Reżim”, którego premiera odbędzie się 4 marca, to serial, który z pewnością przyciągnie widzów swoją intrygującą fabułą i dynamiczną akcją. Opowiada historię upadku współczesnego reżimu autorytarnego. W rolach głównych zobaczymy niezrównaną Kate Winslet. Kolejną atrakcją są dwa sezony serialu "Chyłka", gdzie prawnicy z Kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony oskarżonego o brutalne morderstwo.

Nowe seriale i filmy na HBO Max marzec 2024

Dwa sezony serialu "Chyłka", dostępne od 7 marca, to adaptacja znanej serii prawniczej spod pióra Remigiusza Mroza, która zyskała szerokie grono fanów dzięki skomplikowanym zagadkom kryminalnym i charyzmatycznej, choć skomplikowanej postaci głównej bohaterki. W nią wciela się Magdalena Cielecka. Seria ta jest dowodem na to, że polskie produkcje mogą konkurować z najlepszymi światowymi formatami, oferując widzom inteligentną rozrywkę na najwyższym poziomie.

Miłośnicy science fiction z pewnością docenią powrót “RoboCop”, dostępnego od 1 marca. Film ten, będący mieszanką akcji i futurystycznej dystopii, przedstawia historię policjanta, który po śmiertelnym wypadku zostaje przekształcony w cyborga walczącego z przestępczością. “RoboCop” to nie tylko film akcji, ale także komentarz społeczny, który porusza kwestie etyki i technologii. Cała trylogia "RoboCopa" trafi na platformę.

Już 9 marca widzowie będą mogli zanurzyć się w światy stworzone przez Christophera Nolana. "Dunkierka" to opowieść o ewakuacji alianckich żołnierzy podczas II wojny światowej, która zachwyca realizmem i intensywnością scen batalistycznych. "Interstellar" zabiera nas w podróż międzygwiezdną w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości, prezentując przy tym zadziwiające wizje przyszłości i głębokie przemyślenia na temat ludzkiej egzystencji.

"Tenet" to zawiła historia o agencie próbującym zapobiec III wojnie światowej, która bawi się koncepcją czasu i przestrzeni. "Incepcja" to thriller psychologiczny, w którym śledzimy złodzieja, który włamuje się do umysłów, a "Prestiż" to opowieść o rywalizacji dwóch magików, która eksploruje tematy obsesji, poświęcenia i poszukiwania doskonałości. Fani produkcji Christophera Nolana na pewno będą zadowoleni, że mogą powtórzyć te hity jeszcze raz w ramach abonamentu i pokazać je innym.

Nie zabraknie również czegoś dla młodszych widzów, choć nie tylko. “Wonka”, który pojawi się 8 marca, to film opowiadający o początkach słynnego producenta czekolady, Willy’ego Wonki, i jego magicznej fabryki. To produkcja, która z pewnością zachwyci nie tylko dzieci, ale i dorosłych, swoją barwną scenografią, oryginalną muzyką i uroczym przesłaniem. Produkcja zmierza na HBO Max prosto z kina.

HBO Max nowości - seriale w marcu

 • Reżim (The Regime) - Sześcioodcinkowa czarna komedia, która opowiada historię upadku współczesnego reżimu autorytarnego. Kate Winslet w rolach głównych.
 • Chyłka I -  Kiedy córeczka Szlezyngierów znika, oni stają się głównymi podejrzanymi. Bezradni i zrozpaczeni zwracają się o pomoc do przyjaciółki i prawniczki.
 • Chyłka II - Prawnicy z Kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora, oskarżonego o brutalne morderstwo.
 • Odnalezieni (Found) - Specjalistka ds. PR Gabi Mosley i jej zespół ruszają na ratunek zaginionym.
 • Kampania dziewczyn (The Girls On the Bus) - Cztery dziennikarki odkrywają przyjaźń, miłość i skandal, śledząc nieprzewidywalną kampanię prezydencką.

HBO Max nowości - filmy w marcu

 • Pan Peabody i Sherman (Mr Peabody & Sherman) - Pan Peabody i jego psotny chłopiec Sherman używają wehikułu czasu – Wabaca – aby przeżyć najbardziej szokujące przygody znane człowiekowi i psu.
 • 1000 lat po Ziemi (After Earth) - Osadzona w przyszłości historia ojca i syna, którzy muszą wydostać się z pełnej niebezpieczeństw Ziemi.
 • RoboCop - Policjant zabity na służbie zostaje zrobotyzowany, a następnie wysłany do walki z przestępczością w Detroit.
 • Jak zamordować męża: Historia Nancy Brophy (How To Murder Yout Husband) -  Nancy Crampton-Brophy ma talent do pisania o morderstwach, a niespodziewany obrót zdarzeń sprawia, że zostaje skazana za zabicie własnego męża.
 • RoboCop 2 - Robocop nie wie, że zła korporacja, która go stworzyła, chce przejąć miasto i opracować jego nowszą, większą i potężniejszą wersję.
 • RoboCop 3 - Firma, która zaprojektowała Robocopa, skazała największą dzielnicę Detroit na wymarcie, aby zrobić miejsce dla nowego miasta.
 • Chociaż jest noc (Aunque es de noche) - W La Cañada Real, największych slumsach w Europie położonych na obrzeżach Madrytu, trzynastolatek odkrywa, że straci najlepszego przyjaciela.
 • Póki świeci słońce (Beating Sun) - Max walczy o stworzenie dzikiego ogrodu w sercu Marsylii. Po latach niepowodzeń bierze udział w konkursie architektonicznym ze swoim projektem.
 • Psychopata (Copycat) - Psycholożka i policjantka muszą współpracować, aby zlikwidować seryjnego mordercę, który kopiuje zbrodnie innych morderców z przeszłości.
 • Izebel (Jezabel) - We współczesnej Wenezueli grupa młodych ludzi z wyższych sfer prowadzi beztroskie życie. Wszystko do czasu, aż jedna z bohaterek zostaje zamordowana.
 • Ostatni taniec (Last Dance) - Kiedy Germain w wieku 75 lat nagle zostaje wdowcem, jego rodzina wkracza do jego codzienności, aby wypełnić stratę.
 • Lewy sercowy (Punch-Drunk Love) - Obsypana nagrodami opowieść o szaleńczej miłości, która wywraca do góry nogami życie młodego biznesmena.
 • Kaplica (The Chapel) - Dramat opowiadający o młodej pianistce, której sekret wychodzi na jaw, gdy dostaje szansę wzięcia udziału w prestiżowym konkursie pianistycznym.
 • Mentor (A Mentor) - Samotna nastolatka jest wspierana przez mentora, którego zna tylko z Internetu. W jaką grę gra mężczyzna?
 • Jan - 18-letni Jan, uciekając od rzeczywistości i presji ojca, zaczyna analizować swoje uczucia do najlepszego przyjaciela.
 • Niezwykła wędrówka Harolda Fry (The Unlikely Pilgrimage Of Harold Fry) - Harold Fry chce wysłać list do poważnie chorej przyjaciółki. Zamiast tego wyrusza jednak w liczącą 600 mil podróż na piechotę.
 • Twarda sztuka (Georgia Rule) - Jane Fonda, Lindsay Lohan i Felicity Huffman w dramacie opowiadającym o rodzinnych sekretach i trudach macierzyństwa.
 • Wielkie nieba! (Oh My Goodness!) - Pięć zakonnic postawiło sobie za cel wygranie ważnego wyścigu kolarskiego, aby zebrać pieniądze na remont hospicjum.
 • Charlie i fabryka czekolady (Charlie and the Chocolate Factory) - Magiczna opowieść o przygodach małego chłopca, który wraz z czwórką innych dzieci poznaje sekrety królestwa czekoladowych łakoci...
 • Wenus (Venus) - Tancerka go-go ucieka przed gangsterami i ukrywa się z siostrą oraz siostrzenicą w starym apartamentowcu, w którym czają się siły nadprzyrodzone.
 • Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata (Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe) - Dwóch nastoletnich samotników odkrywa nową, niezwykłą przyjaźń i trudną drogę do samopoznania w El Paso z 1987 roku.
 • Paula - Mając zaledwie 14 lat Paula nienawidzi swojego ciała. Zmaga się ze swoją wagą, co prowadzi ją do podejmowania różnych prób odchudzania.
 • Królowie ulicy (Street Kings) - Doświadczony policjant z LA zostaje oskarżony o morderstwo innego funkcjonariusza i musi zakwestionować lojalność wszystkich wokół siebie.
 • Hotel - Dla grupy turystów uwięzionych w tajskim hotelu pierwsze dni lockdownu w 2020 roku wydają się niemiłosiernie ciągnąć.
 • Ostatnie wielkie dzieło (The Last Vermeer) - Krótko po zakończeniu II wojny światowej żołnierz prowadzi śledztwo w sprawie słynnego holenderskiego artysty, podejrzanego o współpracę z nazistami.
 • Trzy noce w tygodniu (Three Nights a Week) - Baptiste jest w związku z Samią, kiedy po raz pierwszy spotyka Cookie, młodą drag queen z paryskiej sceny, która od razu go hipnotyzuje.
 • Tata - Samotny ojciec, w obliczu nagłej śmierci ukraińskiej opiekunki, zmuszony jest zabrać w podróż córkę i jej przyjaciółkę.
 • Wonka - Opowieść o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady stał się ukochanym Willym Wonką.
 • Dunkierka (Dunkirk) - Christopher Nolan przedstawia opowieść o młodych żołnierzach alianckich podczas II wojny światowej, którzy pod francuską Dunkierką osłaniają trwającą akcję ewakuacyjną przed nacierającymi siłami Trzeciej Rzeszy.
 • Incepcja (Inception) - Olśniewające techniczną wirtuozerią, nowatorskie dzieło Christophera Nolana - niezwykła podróż w głąb ludzkiego snu.
 • Interstellar - Historia Ziemi dobiega końca. Grupa astronautów wyrusza w międzygalaktyczną misję – muszą znaleźć planetę, która będzie nadawała się do zamieszkania przez ludzi. Oscar za efekty specjalne.
 • Prestiż (The Prestige) - Tajemnicza opowieść o dwóch magikach, których obsesyjna rywalizacja wiedzie ku szaleństwu i nieuniknionej tragedii. Nominowany do Oscara film twórcy głośnego Memento.
 • Tenet - Uzbrojony tylko w jedno słowo – Tenet – bohater podróżuje przez mroczny świat międzynarodowego szpiegostwa, aby walczyć o ocalenie ludzkości. Jego misja okazuje się wykraczać poza czas rzeczywisty.
 • Mistrzowskie pociągnięcie (Paint It Gold) - Renzo to malarz, który popadł w kryzys egzystencjalny. Jego przyjaciel i agent Arthur pomaga mu opracować śmiały plan powrotu na szczyt.
 • Hollarsowie (The Hollars) - Perypetie zmagającego się z rzeczywistością artysty, który z powodu choroby matki musi wrócić do rodzinnego miasteczka.
 • Miłość według Dalvy (Love According To Dalva) - 12-letnia Dalva mieszka z ojcem, którego bardzo kocha. Jednak jego miłość do niej nie jest czysto rodzicielska, co pewnego dnia odkrywa policja.
 • Cała prawda o Szekspirze (All Is True) - Wyreżyserowany i zagrany przez Kennetha Branagha zapis ostatnich trzech lat życia Williama Szekspira.
 • Opancerzony (Armored) - Koledzy namawiają młodego strażnika samochodu pancernego, aby opróżnił ciężarówkę z 10 milionów dolarów.
 • Walka żywiołów (The Squid And The Whale) - Historia dorastających chłopców, Walta i Franka, którzy muszą zmierzyć się z konsekwencjami rozwodu rodziców. Nominacja do Oscara i nagrody w Sundance.

HBO Max nowości - dokumenty w marcu

 • Pianoforte - Opowieść o dorastaniu młodych pianistów, którzy biorą udział w legendarnym Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina.
 • Rewolucja na płótnach (A Revolution in Canvas) - Obraz zagłębia się w tajemnicę zniknięcia ponad 100 „zdradzieckich” obrazów autorstwa wybitnego irańskiego współczesnego artysty Nickzada Nodjoumiego.
 • Dom dla psa (The Dog House) - Zespół kontynuuje misję znalezienia domów dla porzuconych psów.
 • Sprawiedliwość po amerykańsku (Justice, USA) - System sądownictwa karnego w Nashville oczami więźniów, radców prawnych, administratorów i decydentów.

Marec nowości HBO Max dzień po dniu

 • 1 marca
  • Na planie XXI, odc. 9
  • Uncle Grandpa, odc. 24
  • Uncle Grandpa II, odc. 21
  • Uncle Grandpa IV, odc. 21
  • Uncle Grandpa III, odc. 19
  • Incle Grandpa V, odc. 9, 11, 13, 19
  • Royal Crackers II, odc. 1
  • Pan Peabody i Sherman
  • 1000 lat po Ziemi
  • RoboCop
  • Jak zamordować męża: Historia Nancy Brophy
  • RoboCop 2
  • RoboCop 3
  • Chociaż jest noc
  • Póki świeci słońce
  • Psychopata
  • Izebel
  • Ostatni taniec
  • Lewy sercowy
  • Kaplica
  • Mentor
  • Jan
  • Niezwykła wędrówka Harolda Fry
  • Pianoforte
 • 2 marca
  • Ninjago: Dragons Rising, odc. 1-20
 • 3 marca
  • Influencerka z przypadku, odc. 6-7
  • Ninja Kamui, odc. 4
 • 4 marca
  • Reżim, odc. 1
  • Pohamuj entuzjazm XII, odc. 5
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 3
 • 6 marca
  • Młody Sheldon VII, odc. 3
  • Rewolucja na płótnach
 • 7 marca
  • Chyłka, odc. 1-6
  • Chyłka II, odc. 1-6
  • Dom dla psa V, odc. 1-5
  • Tokio Vice II, odc. 6
  • Twarda sztuka
  • Wielkie nieba!
 • 8 marca
  • Na planie XXI, odc. 10
  • Royal Crackers II, odc. 2
  • Charlie i fabryka czekolady
  • Wenus
  • Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
  • Paula
  • Królowie ulicy
  • Hotel
  • Ostatnie wielkie dzieło
  • Trzy noce w tygodniu
  • Tata
  • Wonka
 • 9 marca
  • Toad & Friends, odc. 27-52
  • Dunkierka
  • Incepcja
  • Interstellar
  • Prestiż
  • Tenet
 • 10 marca
  • Influencerka z przypadku, odc. 8-9
  • Ninja Kamui, odc. 5
 • 11 marca
  • Reżim, odc. 2
  • Pohamuj entuzjazm XII, odc. 6
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 4
 • 12 marca
  • Pani sprzątająca III, odc. 1
 • 13 marca
  • Młody Sheldon VII, odc. 4
 • 14 marca
  • Odnalezieni, odc. 1-13
  • Kampania dziewczyn, odc. 1-2
  • Tokio Vice II, odc. 7
  • Sprawiedliwość po amerykańsku, odc. 1-2
  • Mistrzowskie pociągnięcie
  • Hollarsowie
 • 15 marca
  • Na planie XXI, odc. 11
  • Royal Crackers II, odc. 3
  • Miłość według Dalvy
  • Cała prawda o Szekspirze
  • Opancerzony
  • Lubię filmy
  • Krzyk pawia
  • Walka żywiołów

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu