VOD

Na ten produkt czekało wielu. HBO GO "bez kablówek" już niebawem

Jakub Szczęsny
Na ten produkt czekało wielu. HBO GO "bez kablówek" już niebawem
82

Wreszcie dzieje się to, na co czekało naprawdę wielu fanów telewizyjnych usług premium / VOD. Dotychczas, HBO GO było dostępne jedynie w ramach umów z operatorami telewizyjnymi. Wiele słyszało się na temat tego, że usługa wreszcie wyrwie się z okowów zewnętrznych partnerów, ale termin tego kroku był przekładany. Teraz wiemy już wszystko dzięki ekskluzywnemu materiałowi Wojciecha Pietrusiewicza z iMagazine.pl.

Autor źródłowego wpisu wielokrotnie interesował się kwestią HBO GO na nowych zasadach i w lutym donosił, iż planowane wyciągnięcie tej usługi z ram umów operatorskich zostało przełożone najprawdopodobniej na miesiąc później. Dzisiaj natomiast napłynęła do niego informacja wedle której subskrypcja HBO GO bez konieczności zawierania umowy z dostawcą kablówki / telewizji satelitarnej zostanie uruchomiona pod koniec marca, a dokładniej już 26.03, tj. za trzy dni. To świetna wiadomość dla maniaków wysokiej jakości filmów, którzy jednocześnie nie chcą wiązać się kolejnymi umowami.

Jak to zwykle bywa przy okazji tego typu usług, pierwszy miesiąc będzie darmowy tak, aby przyzwyczaić do niej nowych klientów i zachęcić do dalszej subskrypcji. Następne okresy rozliczeniowe będą wymagać wysupłania z konta 29,90 PLN co miesiąc.

Ja najprawdopodobniej z tej oferty nie skorzystam. Ale maniacy filmów i seriali będą zadowoleni

Brak konieczności wiązania się problematycznymi, zobowiązującymi umowami oraz relatywnie niska cena za usługę z pewnością spowoduje, że HBO GO w nowej wersji będzie kolejnym ważnym graczem na polskim rynku VOD. Jest więc na co czekać - warto spróbować przynajmniej przez jeden miesiąc i ocenić, czy dostępna tam biblioteka będzie dla nas odpowiednia. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie, co w przypadku właściwie wszystkich tego typu usług stanowi o wysokim komforcie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu