VOD

Mam obawiać się o własne oszczędności? Serial "Bankowa gra" wkrótce na HBO Go

1

Czy jesteście pewni, że Wasze pieniądze są bezpieczne? Pewien nie może być chyba nikt, a o tym, co dzieje się za kulisami finansowego światka nie dowiemy się chyba nigdy. Chyba że, serial "Bankowa gra" nie jest wcale tak odległy od rzeczywistości. Wtedy nasze obawy mogą być uzasadnione...

Już 14 marca w HBO Go pojawi się 1. sezon niemieckiej serii "Bankowa gra". Główną bohaterką jest młoda, ambitna finansistka Jana Liekam starająca się dorównać dłużej pracującym w sektorze bankowym koleżankom i kolegom. Nie zawsze wszystko idzie po jej myśli, ale gdy traci pracę postanawia nadal postawić na swoim - otrzymuje na to szansę dostając posadę we Frankfurcie, gdzie ma szansę rozwinąć skrzydła dzięki wpływowemu Gabrielowi Fengerowi. Wcześniejsze problemy nie dają o sobie zapomnieć, a nowa praca przysparza kolejnych trudności.

"Bankowa gra" - nowy serial w HBO Go

Jana Liekam (w tej roli Paula Beer) to młoda, bardzo ambitna profesjonalistka, pracująca w sektorze m. Jej życie zawodowe definiuje ciągła pogoń za sukcesem i presja bycia wśród najlepszych. Kiedy pewnego dnia traci pracę w dobrze prosperującym, luksemburskim banku inwestycyjnym, nie podejrzewa, że jej życie zmieni się aż tak diametralnie… Dziewczyna szybko dostaje nową, prestiżową posadę we Frankfurcie, gdzie pod skrzydła bierze ją wpływowy finansista Gabriel Fenger (Barry Atsma). Nowa praca daje jej dużo satysfakcji, ale negatywnie odbija się na życiu prywatnym. W dodatku, z powodu swojej byłej szefowej Christelle Leblanc (Désirée Nosbusch), Jana zostanie wplątana w niebezpieczną grę. 

a gra to niemiecko-luksemburska produkcja wyreżyserowana przez Christiana Schwochowa, czterokrotnego zdobywcę nagrody Adolfa Grimme’ego (Listopadowe dziecko). Pełne psychologicznego autentyzmu postacie tworzą nominowana do nagrody Cezara Paula Beer (Mroczna dolina), Barry Atsma (Bodyguard Zawodowiec), Désirée Nosbusch (Der Fan), Mai Duong Kieu (Jesteśmy młodzi. Jesteśmy silni) oraz Tobias Moretti (serial Komisarz Rex).

Zwiastun zapowiada nieprzewidywalną i pełną emocji produkcję, która może okazać się bardzo dużym pozytywnym zaskoczeniem. Po tym jak niemiecki "Dark" od Netflix zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie, tak kolejne seriale z tego regionu na pewno będą mieć teraz nieco łatwiej.

"Bad Banks", czyli "Bankowa gra" w polskiej wersji obejrzycie od 14 marca na HBO Go. Emisja w HBO3 zaplanowana jest dopiero na czerwiec.

Zwiastun "Bankowa gra" - premiera 14 marca

https://youtu.be/k6Oey53q-s0

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu