Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

Hammer Blade 5G - co potrafi wytrzymały smartfon z 5G?

KK
Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
2

Smartfonom grozi upadek czy zalanie, często nie z naszej winy, więc warto mieć ze sobą sprzęt, który to wszystko zniesienie. Nie musimy jednak rezygnować z wydajności smartfona, możliwości aparatów i szybkiej łączności. HAMMER Blade 5G jest właśnie taką propozycją.

Po wzięciu do ręki Blade’a 5G od razu zwrócimy uwagę na solidną konstrukcję. Ekran pokryto szkłem Gorilla Glass 5, a tylny panel to masywna, gumowana pokrywa, która nie tylko zabezpiecza urządzenie, ale także zapewnia lepszy, pewniejszy chwyt. Dzięki wcięciom na bokach smartfon można komfortowo podnieść z blatu, natomiast rogi obudowy posiadają dodatkowe zabezpieczenie.

Blade’a 5G napędza 8-rdzeniowy procesor MediaTek Dimensity 720 oferujący łączność 5G. Moduł obsługuje sieci SA i NSA, a maksymalna prędkość pobierania danych wynosi 2,77 Gbps. Całość współpracuje z 6 GB pamięci RAM, a do dyspozycji użytkownika jest aż 128 GB wbudowanej pamięci. Dzięki obsłudze e-SIM smartfon znakomicie sprawdzi się w podróży i codziennym użytku, ponieważ błyskawicznie można zmieniać profile operatorów i oferty, a w razie potrzeby skorzystamy z dual SIM.

Całością zarządza system Android 11, więc wszystkie Wasze ulubione aplikacje oraz usługi albo od razu będą zainstalowane na smartfonie, albo bardzo szybko będziecie je mogli pobrać ze sklepu Google Play. Producent dodał też kilka funkcji od siebie, na przykład szybki sposób wykonywania zrzutów ekranu lub zamykanie działających w tle aplikacji jednym kliknięciem. Model posiada diodę powiadomień - bardzo praktyczne rozwiązanie.

Możliwości HAMMERA Blade 5G są więc spore, a po więcej informacji zapraszam do wideo na szczycie wpisu.

--

Materiał powstał we współpracy z marką HAMMER

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: