Gry

Hades II już dostępny. Póki co zagracie tylko na jednej platformie

Kamil Świtalski
Hades II już dostępny. Póki co zagracie tylko na jednej platformie
0

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, Supergiant Games opublikowało drugą część swojego uwielbianego roguelike'a. Na ten moment dostępny jest tylko we wczesnym dostępie.

Hades to bez wątpienia jedno z największych objawień w branży gier ostatnich lat. Nie jest to pierwsza produkcja ekipy z Supergiant która rozkochała w sobie graczy na całym świecie, ale nawet cieszący się wielkim uznaniem Bastion nie mógł liczyć na tak pochlebne opinie. Nikogo zatem nie powinno specjalnie dziwić, że kontynuacji przygód wypatrywano z niecierpliwością i... nareszcie jest i ona! Choć póki co dostępna wyłącznie na jednej platformie: PC.

Hades II już dostępny. We wczesnym dostępie i tylko na PC

Kilka godzin temu na wirtualnych półkach Steam oraz Epic Games zadebiutował najbardziej wyczekiwany roguelike ostatnich lat. Nie jest to jeszcze finalna wersja gry — to wariant z tzw. wczesnego dostępu. Nie jest wcale wykluczone, że jeszcze sporo się w niej zmieni, ale już teraz można ją traktować jako raczej pełną wersja historii. Tym razem również przyjdzie nam stawić czoła rozmaitym kreaturom i bogom z greckiej mitologii. Jednak już nie jako Zagreus, a jego siostra — Melinoë. Pod względem rozgrywki garściami czerpie z  pierwszej gry, ale jak na solidny sequel przystało: nie zabrakło także zmian, nowych mechanik i kombinacji.

Choć gra docelowo pojawi się również na konsolach, w tej wersji twórcy zdecydowali się ją opublikować wyłącznie na PC. Gra dostępna jest w Epic Games Store oraz Steam za 138,99 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news