Gry

GTA V potwierdzone na PC, Xbox One i PS4!

Konrad Kozłowski
GTA V potwierdzone na PC, Xbox One i PS4!
24

Noc pełna wrażeń i zapowiedzi nowych tytułów od największych wydawców - to właśnie targi E3. Rockstar Games postanowiło dołożyć własną cegiełkę do splendoru wydarzenia ogłaszając pod koniec dnia (a naszej nocy), że Grand Theft Auto V trafi na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Mogę powied...

Noc pełna wrażeń i zapowiedzi nowych tytułów od największych wydawców - to właśnie targi E3. Rockstar Games postanowiło dołożyć własną cegiełkę do splendoru wydarzenia ogłaszając pod koniec dnia (a naszej nocy), że Grand Theft Auto V trafi na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Mogę powiedzieć tylko jedno - doczekaliśmy się!

Oczywiście pierwsze o co zapytamy to data - jak na razie wiemy, że GTA V zawita na nowe platformy najbliższej jesieni. Panowie z Rockstar Games zapowiadają wykorzystanie pełnego potencjału sprzętowego każdej z platform, na co składać się nowy poziom detali, jeszcze głębsze poczucie otwartego w świata w grze, ulepszone warunki pogodowe i efekty zniszczeń.
To wszystko oznacza także zmiany, poprawki i nowości w Grand Theft Auto Online jak nowe zestawy broni, nowe lokalizacje i rozszerzenie listy dostępnych misji do wykonania. Rockstar dodaje również, że to nie wszystko, a o kolejnych nowościach dowiemy się już niedługo.

W dobie rosnącej popularności dzielenia się swoimi dokonaniami poprzez udostępnianie filmików w Sieci w GTA V dla pecetów ma pojawić się edytor wideo, pozwalający na "zaawansowany" montaż takich nagrań. Niestety to wszystko co na ten temat wiemy, więc musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Rockstar udostępniło również krótkie wideo zapowiadające pojawienie się GTA V na PC, Xboksa One i PlayStation 4, które możecie obejrzeć poniżej. Pre-ordery będzie można złożyć już dzisiaj na tej stronie. Rozumiem, że nie ma się nad czym zastanawiać?:)

Oficjalna notka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu