Gry

[E3 2014] Konferencja Sony – relacja na żywo

Paweł Kozierkiewicz
[E3 2014] Konferencja Sony – relacja na żywo
8

Zwieńczenie tego długiego dnia. Ostatnia z konfrencji gigantów musi mieć w sobie duży ładunek emocji. Sony wie, że w ten sposób ma szansę najdłużej pozostać w pamięci graczy. Wiele wskazuje, że japońska korporacja będzie miała co pokazać. Przede wszystkim gry z numerkiem cztery na końcu, które ro...

Zwieńczenie tego długiego dnia. Ostatnia z konfrencji gigantów musi mieć w sobie duży ładunek emocji. Sony wie, że w ten sposób ma szansę najdłużej pozostać w pamięci graczy. Wiele wskazuje, że japońska korporacja będzie miała co pokazać.

Przede wszystkim gry z numerkiem cztery na końcu, które rozpalaja wyobraźnię niejednego gracza. Mam tu na myśli Uncharted 4 i God of War IV. Przecieki sugerują, że podczas prezentacji ujrzymy też Project Beast, czyli nowy tytuł od twórców Dark Souls oraz projekt studia Bungie – Destiny.

Transmisję z konferencji możecie oglądać poniżej. Zaraz pod okienkiem ze streamem będziemy zamieszczać najważniejsze informacje, które pojawią się podczas prezentacji. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

[liveblog]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu