Gry

[E3 2014] Konferencja Ubisoftu – relacja na żywo

Paweł Kozierkiewicz
[E3 2014] Konferencja Ubisoftu – relacja na żywo
3

Ubisoft będzie miał się czym pochwalić na dzisiejszej konferencji. Po pierwsze Far Cry 4, po drugie Assassin’s Creed, po trzecie The Division. A przecież jest jeszcze The Crew, a być może i zapowiedź kolejnej części Tomb Raidera. Myślę, że wiele osób czeka na porządne pokazanie powyższych gier, p...

Ubisoft będzie miał się czym pochwalić na dzisiejszej konferencji. Po pierwsze Far Cry 4, po drugie Assassin’s Creed, po trzecie The Division.

A przecież jest jeszcze The Crew, a być może i zapowiedź kolejnej części Tomb Raidera. Myślę, że wiele osób czeka na porządne pokazanie powyższych gier, ponieważ w większości przypadków jedyne co o nich wiemy to, że są w produkcji. Standardowo liczę jeszcze na to, że francuskiemu wydawcy udało się ukryć coś przed wszystkimi i w ramach wisienki na torcie otrzymamy zapowiedź czegoś kompletnie nowego.

Transmisję z konferencji możecie oglądać poniżej. Zaraz pod okienkiem ze streamem będziemy zamieszczać najważniejsze informacje, które pojawią się podczas prezentacji. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

[liveblog]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu