Gry

[E3 2014] Konferencja Microsoftu – relacja na żywo

Paweł Kozierkiewicz
[E3 2014] Konferencja Microsoftu – relacja na żywo
4

Microsoft musi ostro zabrać się do pracy, ponieważ Xbox One przegrywa w walce o dominację na rynku konsol do gier. Dzisiejsza konferencja to okazja na odwrócenie negatywnych trendów. Wszystko jednak zależy od tego, co ciekawego ujrzymy podczas tej prezentacji. Od chwili ogłoszenia następcy Xboksa...

Microsoft musi ostro zabrać się do pracy, ponieważ Xbox One przegrywa w walce o dominację na rynku konsol do gier. Dzisiejsza konferencja to okazja na odwrócenie negatywnych trendów. Wszystko jednak zależy od tego, co ciekawego ujrzymy podczas tej prezentacji.

Od chwili ogłoszenia następcy Xboksa 360 za Microsoftem ciągną się nieprzychynie przyjmowane decyzje. Firma robi co w swojej mocy, aby odbudować nadszarpniętą reputację. W zeszłym roku wycofano się z kontrowersyjnych systemów zabezpieczających przed piractwem, a na kilkanaście dni przed tegorocznymi targami obwieszczono, że do sprzedaży trafi tańsza wersja konsoli pozbawiona kontrolera Kinect. Teraz czekamy na mocne uderzenie, które spowoduje, że długo nie będziemy mogli wyjść z podziwu.

Transmisję z konferencji możecie oglądać poniżej. Zaraz pod okienkiem ze streamem będziemy zamieszczać najważniejsze informacje, które pojawią się podczas prezentacji. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

[liveblog]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Microsoftkonferencjae3 2014