Gry

[E3 2014] Konferencja Electronic Arts – relacja na żywo

Paweł Kozierkiewicz
[E3 2014] Konferencja Electronic Arts – relacja na żywo
2

Czego możemy spodziewać się w tym roku od konferencji „elektroników”? Na pewno Simsów 4, nowego Battlefielda i kolejnej odsłony Dragon Age’a. Nie powinno też zabraknąć Faith z Mirror’s Edge. Zapewne niejeden miłośnik Gwiezdnych Wojen czeka też na jakieś konkrety związane ze Star Wars Battlefront....

Czego możemy spodziewać się w tym roku od konferencji „elektroników”? Na pewno Simsów 4, nowego Battlefielda i kolejnej odsłony Dragon Age’a. Nie powinno też zabraknąć Faith z Mirror’s Edge.

Zapewne niejeden miłośnik Gwiezdnych Wojen czeka też na jakieś konkrety związane ze Star Wars Battlefront. Zapowiedziny w zeszłym roku Mirror’s Edge także wydaje się mocną pozycją. Oprócz tego z całą pewnością wiele usłyszymy o kolejnych częściach serii sportowych – to stały punkt programu i najmocniejsze marki w ofercie EA. Reszta będzie niespodzianką. Bo jakieś przecież będą?

Transmisję z konferencji możecie oglądać poniżej. Zaraz pod okienkiem ze streamem będziemy zamieszczać najważniejsze informacje, które pojawią się podczas prezentacji. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.


[liveblog]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu