Gry

Poniedziałkowy poranek zarezerwujcie na kolejkę w Lidlu. Będą gry w zaskakująco niskich cenach!

Kamil Świtalski
Poniedziałkowy poranek zarezerwujcie na kolejkę w Lidlu. Będą gry w zaskakująco niskich cenach!
1

Wigilia Bożego Narodzenia coraz bliżej. Jeżeli jeszcze nie macie worka pełnego prezentów — to może warto rozważyć dopakowanie go grami wideo? Podpowiadaliśmy wam już co warto kupić w naszym katalogu prezentów na rok 2017, a tak się składa — że dwie z polecanych tam pozycji będzie można nabyć w Lidlu — do tego jedną taniej niż gdziekolwiek indziej!

Z dostępnością gier w supermarketach bywa różnie. W jednych regały się uginają, w innych co lepszych produkcji ze świecą szukać. Jak donoszą Łowcy Gier, już w najbliższy poniedziałek — 18. grudnia 2017 — w sklepach sieci Lidl warto rozejrzeć się za grami wideo na komputery i konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Produkcje PCtowe zaczynają się już od niespełna 50 złotych, konsolowe od 70 pln. Lista tytułów miałaby wyglądać następująco:

Gry na PC dostępne w sklepach Lidl:

Gry na PlayStation 4 dostępne w sklepach Lidl:

Gry na Xbox One dostępne w sklepach Lidl:

Jest w czym wybierać — ceny także zachęcają do zakupów. W naszym prezentowniku świątecznym 2017 polecałem m.in. Assassin’s Creed: Origins oraz Project CARS 2. I o ile cena drugiego tytułu nie jest najniższą, to nie trzeba będzie czekać na przesyłkę. W przypadku przygód Assasynów to najlepsza konsolowa oferta na rynku — pytanie tylko jak będzie z faktyczną dostępnością gier. W każdym razie — warto polować i już teraz odkładać odrobinę cierpliwości... no i rezerwować miejsce w tamtejszych kolejkach!

Źródło: Łowcy Gier, Lidl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu