Gry

Jak nie kupicie tego zestawu gier, będziecie żałować! Framed 2 i spółka za niewielkie pieniądze czekają

Kamil Świtalski
0

11 świetnych gier za niewielkie pieniądze? W to mi graj, tym bardziej, że mówimy tutaj o tytułach premium, których w ostatnich latach na smartfonach i tabletach jest coraz mniej.

Bardzo lubię kolejne odsłony akcji Humble Bundle — bo za każdym razem... twórcy zaskakują. Wiadomą sprawą jest, że na rynku pojawia się tak dużo gier, że coraz trudniej za tym wszystkim nadążyć. A kiedy coś umknie naszej uwadze na starcie, a przy okazji nie stanie się światowym hitem, to istnieje bardzo mała szansa, że na nie trafimy. Dlatego bardzo lubię te akcje, bo skoro już kupię pakiet gier — to zawsze chętnie sprawdzam za co zapłaciłem. A w przypadku mobilnego wydawcy Noodlecake jestem raczej spokojny o ich jakość.

Trzy progi cenowe i 11 gier na Androida za niewielkie pieniądze!

Tym razem twórcy również pokusili się o podział gier na trzy pakiety cenowe. Kiedy zapłacimy co najmniej dolara, do naszych wirtualnych półek dołączą:

  • Invert – Tile Flipping Puzzles
  • Superbrothers: Sword & Sworcery EP
  • Alto’s Adventure
  • Pug’s Quest

Kolejnymi czterema grami będziemy mogli się cieszyć, kiedy nasza wpłata przebije średnią wpłacanych kwot (obecnie niespełna pięć dolarów):

  • Vignettes
  • Shooting stars!
  • Tower Dwellers
  • Caterzillar

Ostatni, najdroższy, próg to... równe pięć dolarów. Także wpłacając co najmniej piątaka lub więcej — zyskamy dostęp do:

Myślę że wielu z powyższych gier nikomu przedstawiać nie trzeba. Bo znalazły się tam zarówno klasyki (Alto’s AdventureSuperbrothers: Sword & Sworcery EP, Tower Dwellers), tytuły które są dość niszowe... a pomiędzy nimi zaplątała się nawet taka perełka, jak Framed 2I jeżeli jeszcze nie mieliście okazji poskładać tych komiksowych plansz w dobrej kolejności, to naprawdę warto czym prędzej nadrobić zaległości. Nie bez powodu pierwsza odsłona serii trafiło się miano gry roku u legendarnego projektanta — Hideo Kojimy (m.in. seria Metal Gear Solid).

Zestaw dostępny jest pod adresem: https://www.humblebundle.com/mobile/noodlecake-indie-hits-mobile-bundle.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: