Mobile

Gry i aplikacje miesiąca na Windows - styczeń 2017

Kamil Świtalski
Gry i aplikacje miesiąca na Windows - styczeń 2017
15

Wybieramy najlepsze aplikacje i gry na Windows, które ukazały się w styczniu 2017 roku. W co warto zagrać? Jakie programy zainstalować na komputerze, tablecie, telefonie z Windows 10?

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows.

Diarium

Prowadzenie pamiętnika to pewna forma autoterapii. Pomijając już kwestię zapamiętywania lepszych lub gorszych wspomnień, pisanie do siebie pomaga po prostu uporządkować myśli. Wchodząc w erę urządzeń mobilnych trudno oczekiwać, że obecne pamiętniki będą wyglądać tak samo jak kilka stuleci temu. Jeśli poszukujecie skutecznego elektronicznego narzędzia, w którym łatwo zapiszecie swoje myśli, to zwróćcie swoją uwagę na całkiem udane Diarium.

Przejdź do wpisu.

Mindapp


Metody efektywnej nauki należy dostosowywać do typu informacji, które trzeba zapamiętać. Jednym z prostszych i zarazem bardziej popularnych sposobów przyswajania wiedzy jest tworzenie map myśli na zasadzie skojarzeń. Jeśli nie macie ochoty marnować papieru, to dzięki Mindapp narysujecie je na ekranie smartfona lub na komputerze.

Przejdź do wpisu.

Last Move


Jeśli jesteście mistrzami dobrego planowania, to zapewne logiczne gry w przesuwanie klocków nie mają przed wami żadnych tajemnic. Last Move to właśnie tego typu produkcja, którą dla odmiany twórcy osadzili w dość mrocznym klimacie.

Przejdź do wpisu.

Disney Find 'N Seek


Aplikacje Disneya na chwilę odeszły w cień, lecz to wcale nie oznacza, że wytwórnia naszych ulubionych bajek próżnowała. Od chwili, gdy ostatnio miałam okazję sprawdzać ich gry minęło trochę czasu, dlatego sama narobiłam sobie zaległości. Dziś jednak postanowiłam powrócić ponownie do świata dzieciństwa i pograć w jedną z nowszych produkcji ze stajni Walta. Po kilkudziesięciu minutach spędzonych znowu jestem rozczarowana. Bo od paru ostatnich lat pewne rzeczy zupełnie się nie zmieniają…

Przejdź do wpisu.

Viber


Najnowsza aktualizacja Vibera na mobilne okienka wniosła całkiem sporo zmian zarówno w ogólnym wyglądzie, jak i samej funkcjonalności programu. Przede wszystkim, od teraz Viber będzie pozwalał na wysyłanie nie tylko filmików, kontaktów czy zdjęć, ale także plików i lokalizacji. Wszystkie te opcje znaleźć można w standardowym pasku do załączników. Zmienił się odrobinę również wygląd aplikacji – podobnie jak emotikonki, które stały się bardziej płaskie.

Przejdź do wpisu.

Mystic Diary


Gry w szukanie ukrytych przedmiotów czy uciekanie z pomieszczeń w wydaniu mobilnym bywają rozczarowujące. To zaskakujące, biorąc pod uwagę to, jak niewielkie wymagania mają tego typu produkcje. Jeśli więc poszukujecie gry na kreatywne myślenie, która wymagać będzie sokolego wzroku i niemałego sprytu, nie ustępując przy tym produkcjom desktopowym, to Mystic Diary powinno się nadać.

Przejdź do wpisu.

Chordle


Wraz z postępem technologicznym unowocześnia się wiele aspektów naszego życia. Zmiany te dotyczą także muzyki – i to nie tylko w kwestii jej brzmienia. Również jej przedstawianie i wykonywanie dynamicznie zmienia się z roku na rok. Jeśli jesteście muzykami i papierowe zeszyty z nutami są dla was symbolem zacofania, to Chordle sprawdzi się jako ich elektroniczny ekwiwalent.

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu