Mobile

Gry i aplikacje miesiąca na Windows - październik 2016

Konrad Kozłowski
Gry i aplikacje miesiąca na Windows - październik 2016
0

Do końca roku pozostały już tylko dwa miesiące, ale zdaniem wielu najlepsze w całym roku, bo przecież przed nami sporo wolnego. Zamykając październik podpowiadaliśmy już Wam jakie najlepsze gry i aplikacje trafił na iOS-a oraz Androida, dlatego nadszedł najwyższy czas na komplet najciekawszych pozycji dla mobilnego Windowsa.

SleepWin


Odpowiednia ilość snu, dopasowana do wykonywanego zawodu oraz wieku, jest kluczowym czynnikiem wpływającym na nasze samopoczucie podczas dnia. Niestety, tempo życia i lekceważenie zalet porządnego wysypiania się często sprawiają, że tego snu brakuje lub jest on słabej jakości. W dzisiejszych czasach w planowaniu spoczynku mają pomagać specjalne aplikacje. Jedną z nich jest SleepWin, który pomoże także z krótszymi drzemkami.

Przejdź do wpisu.

One tap reminders


Obecne aplikacje obfitują w tyle funkcji, że inteligentne telefony pozbawiają pracy kolejne urządzenia codziennego użytku. Niestety, ta zasobność niesie też za sobą pewne niewygodne konsekwencje. Ze względu na liczebność akcji jakie trzeba podjąć, aby po prostu nastawić minutnik, często po prostu się tego odechciewa. Studio AdDuplex ma na tę odmianę lenistwa lekarstwo – One tap reminders to aplikacja, z którą błyskawicznie nastawicie powiadomienia.

Przejdź do wpisu.

BLACK


Dzięki szeregom zaawansowanych obiektywów, w dzisiejszej fotografii nie można mówić o nudzie. Niewielu jednak uda się oprzeć urokowi kilkudziesięcioletnich ujęć, które zdecydowanie mają w sobie coś, co do teraz przyciąga wzrok. Jesteście wielbicielami efektu retro? BLACK to bardzo rozbudowane narzędzie, dzięki któremu wasze zdjęcia będą wyglądać jak z analogowego aparatu.

Przejdź do wpisu.

8-Bit Weather


Jak najdziwniej przestawić pogodę za pomocą aplikacji? – prawdopodobnie to pytanie zadali sobie deweloperzy ze studia Pixel8 podczas szukania pomysłu na swoją pogodynkę. W taki oto sposób powstało 8-Bit Weather, które zaprezentuje wam prognozę pogody za pomocą garści kolorowych pikseli.

Przejdź do wpisu.

Pebble Minigame


Szybka rozgrywka, łatwość obsługi i niepodważalnie przyjemna oprawa – te cechy łączą zdecydowaną większość produkcji od studia Game Troopers. Od tego schematu nie odbiega także ich najnowsza gra – Pebble Minigame – gdzie równie istotne jak refleks jest dobre wyczucie kolorystyki.

Przejdź do wpisu.

Outlook


W tym tygodniu Microsoft nie próżnował. Po udanej konferencji przyszedł czas na kilka aktualizacji ich autorskich programów na Windowsa 10 Mobile. Szczególnie interesująco prezentują się nowe funkcje w domyślnej poczcie na mobilne okienka, czyli w Outlook Mail.

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu