Artykuł sponsorowany

Grad promocji na Czarny Piątek w grupie x-kom. Zobacz ofertę promocyjną

Redakcja Antyweb
17

Zakupy internetowe to żywioł grupy x-kom, a prognoza na Black Friday przewiduje grad promocji w sklepach x-kom, al.to oraz combat. 27 listopada kupisz taniej elektronikę, małe i duże produkty RTV i AGD, zabawki dla dzieci oraz sprzęt do survivalu i outdooru. Zobacz, jakie rabaty czekają na Ciebie w Czarny Piątek w grupie x-kom.

Czarny Piątek w x-kom

Świąteczne zakupy mają najwięcej magii, gdy robi się je z wygodnego fotela w domu przez internet. Jeszcze lepiej, gdy produkty, których potrzebujesz, są w niższych cenach. Tak właśnie będzie podczas Black Friday w x-kom. W promocyjnej ofercie sklepu znajdziesz produkty każdego typu – od akcesoriów do nauki zdalnej, przez gaming aż po podkręcanie parametrów komputera. Sprawdź, co Cię czeka 27 listopada w x-kom:

Promocja na Black Friday w aplikacji mobilnej x-kom startuje w piątek, 27 listopada o 0:00, a na stronie WWW o 3:00.

Skorzystaj z Czarnego Piątku w x-kom

Czarny Piątek w al.to

Świąteczne zakupy z wygodnego fotela w ciepłym domu jeszcze bardziej ułatwi Ci aplikacja al.to, w której wyprzedaż z okazji Black Friday rozpoczyna się wcześniej. Kupisz tam małe i duże sprzęty RTV i AGD oraz prezenty dla najmłodszych. Sprawdź część promocyjnej oferty w al.to z okazji Black Friday:

Promocja na Black Friday w aplikacji mobilnej al.to startuje w piątek, 27 listopada o 0:30, a na stronie WWW o 2:30.

Skorzystaj z Czarnego Piątku w al.to

Czarny Piątek w combat

Robiąc zakupy podczas Black Friday w grupie x-kom, masz pewność, że prezenty dojdą na czas – jeszcze przed mikołajkami.

W combat kupisz taniej sprzęt do survivalu i outdooru, jakiego pozazdrościłby Tom Hanks podczas odgrywania roli w Cast Away: Poza światem. Oto zaledwie niewielka część przecenionych produktów, które kupisz w combat podczas Black Friday:

Promocja na Black Friday w combat startuje w piątek, 27 listopada o 0:00.

Skorzystaj z Czarnego Piątku w combat

Czarny Piątek to nie wszystko

Black Friday to nie jedyna dobra okazja, żeby zrobić świąteczne zakupy w grupie x-kom.

Do poniedziałku 30 listopada trwa outletowa wyprzedaż w x-kom. Kupisz w niej sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach z pełną historią pochodzenia i szczegółowymi informacjami o stanie wizualnym.

Do 6 grudnia będą trwały mikołajki w x-kom. Z tej okazji pojawią się tegoroczne bestsellery, abyś mógł zainspirować się do świątecznych zakupów.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu