Moje przemyślenia

Polscy fani Gry o tron oszaleją z radości - to wydarzenie zawita także do Polski!

KK
Konrad Kozłowski
3

Gra o tron zdobyła serca widzów z wielu powodów, a jednym z nich bez wątpienia jest ścieżka dźwiękowa autorstwa Ramina Djawadi. Będziecie mieli okazję usłyszeć ją na żywo, dzięki koncertowi Gra o tron, który w 2018 roku odbędzie się w Polsce.

Pierwsze koncerty, które odbyły się wcześniej tego roku, okazały się niemałym sukcesem. Połączenie muzyki  ze specjalnymi efektami (światła, płomienie i inne) i wybranymi ujęciami z serialu spotkało się ze świetnym przyjęciem. Nic więc dziwnego, że HBO zapowiedziało niezwykle obszerną listę wydarzeń zaplanowanych na przyszły rok. Znalazło się na niej jedno polskie miasto.

15 maja 2018 roku na Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się jeden z zapowiedzianych koncertów. Będzie to jedyne wydarzenie w tej części Europy, pozostałe odbędą się między innymi w Hiszpanii, Francji, Austrii czy Niemczech. Najwięcej, bo aż pięć, zostanie zorganizowane właśnie u naszego zachodniego sąsiada, więc w przypadku zbyt małej liczby biletów będzie można się wybrać do Frankfurtu, Monachium czy Berlina. Alternatywami pozostają również Praga, Budapeszt i Wiedeń.

Przy użyciu najnowszej technologii scenicznej, kompozytor muzyki do Game of Thrones®, Ramin Djawadi, zabierze widzów w niezwykłą podróż pełną wrażeń, poprzez Siedem Królestw i siedem sezonów nagrodzonego statuetką Emmy popularnego serialu HBO. Ramin Djawadi poprowadzi orkiestrę, chór i solistów podczas 45 występów w Europie i Ameryce Północnej

Bilety będzie można nabyć od 29 września na tej stronie. Jak podpowiedział sam Djawadi warto skorzystać z kodu promocyjnego WINTER, który pozwoli zamówić bilety już teraz. Ceny biletów wynoszą od 155 zł do 390 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: