Felietony

Google TV - video pokazujące o co tak naprawdę chodzi

Grzegorz Marczak
Google TV - video pokazujące o co tak naprawdę chodzi
12

Widać, że Google całkiem na poważnie zabrało się za opanowanie naszych telewizorów. Produkt o którym mówię to Google TV czyli (dla przypomnienia) możliwość oglądania treści multimedialnych z internetu na naszym dużym pięknym telewizorze. Google TV będzie miało własny interfejs który będzie nałożony...

Widać, że Google całkiem na poważnie zabrało się za opanowanie naszych telewizorów. Produkt o którym mówię to Google TV czyli (dla przypomnienia) możliwość oglądania treści multimedialnych z internetu na naszym dużym pięknym telewizorze. Google TV będzie miało własny interfejs który będzie nałożony na obraz telewizora, wyszukiwarka pomoże nam więc znaleźć ciekawe video czy źródła z filmami które potem będziemy mogli pogrupować w kanały i korzystać z nich jak z innych programów telewizyjnych.

Poniższe video to chyba pierwsze oficjalne nagranie prezentujące zarówno interfejs jak również możliwości Google TV. Przyznam szczerze, że zaproponowana integracja z internetem zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jeśli tylko Google TV zagości jako integralna część nowych telewizorów to bardzo chętnie z niego skorzystam (na dodatkowe urządzenie do Google TV nie mam już miejsca obok telewizora).Więcej o Google TV znajdziecie w poprzednim wpisie na moim blogu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleGoogle TV