Google

Google Now teraz będzie pokazywać stacje paliw na naszej drodze [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Google Now teraz będzie pokazywać stacje paliw na naszej drodze [prasówka]
19

Google Now staje się coraz bardziej użytecznym narzędziem. Twórcy właśnie wprowadzili tutaj mechanizm informujący o stacjach paliw znajdujących się na wyznaczonej trasie. Kierowcy będą zachwyceni, choć przydałaby się jeszcze jedna mała rzecz, aby ta funkcja była naprawdę praktyczna. Google Now poka...

Google Now staje się coraz bardziej użytecznym narzędziem. Twórcy właśnie wprowadzili tutaj mechanizm informujący o stacjach paliw znajdujących się na wyznaczonej trasie. Kierowcy będą zachwyceni, choć przydałaby się jeszcze jedna mała rzecz, aby ta funkcja była naprawdę praktyczna.

Google Now pokaże gdzie tankować

Google Now potrafi pokazywać położenie stacji paliw na naszej trasie. Co ciekawe, mechanizm ten działa niezależnie od nawigacji. Program wykrywa po prostu trasę, po której się poruszamy i pokazuje stacje paliw znajdujące się przed nami. Otrzymujemy informacje  w postaci odległości oraz miejsca zjazdu. Brakuje jednego kluczowego elementu - cen. Biorąc pod uwagę możliwości Google'a, taki dodatek nie byłby chyba trudny do wdrożenia, a z pewnością uczyniłby to rozwiązanie o wiele bardziej praktycznym. Oczywiście my na tę nowość jeszcze poczekamy...

Nowe, kolorowe wyniki wyszukiwania

Google testuje nowy design stron z mobilnymi wynikami wyszukiwania. Charakterystycznym elementem jest tutaj przekształcenie każdej wyświetlanej pozycji w osobny kafelek z kolorowym paskiem na dole. Wygląda to bardzo dobrze. Strona jest bardziej przejrzysta i intuicyjna. Mam nadzieję, że pojawi się tutaj na stałe.

T-Mobile ujawnia design Galaxy S6

CEO T-Mobile na swoim twitterowym profilu ujawnił kolejne informacje na temat Samsunga Galaxy S6, dając tym samym jasno do zrozumienia, że urządzenie pojawi się w ofercie operatora. Łatwo zauważyć, że smartfon prezentuje się zupełnie niczym Galaxy Note Edge - z tym, że krawędzie ekranu są zakrzywione po obu stronach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu