Ciekawe strony

Google negocjuje zakup Simply Hired?

4

Alarm Clock donosi, że Google interesuje się zakupem firmy Simply Hired. Simply Hired jest to serwis to tak naprawdę serwis z ofertami pracy i wyszukiwarką ofert pracy. Serwis wyposażony jest w wiele widegtów dzięki którym użytkownicy mogą na sowich strona tworzyć własne oferty pracy czy też t...


Alarm Clock donosi, że Google interesuje się zakupem firmy Simply Hired.

Simply Hired jest to serwis to tak naprawdę serwis z ofertami pracy i wyszukiwarką ofert pracy. Serwis wyposażony jest w wiele widegtów dzięki którym użytkownicy mogą na sowich strona tworzyć własne oferty pracy czy też tablice ogłoszeń. Dodatkowym atutem tego serwisu jest fakt, iż współpracuje z Myspace przy tworzeniu serwisu związanego z ogłoszeniami o pracę. Simply Hired ostatnio pozyskał fundusze z VC w wysokości 13,5 miliona dolorów.

Pytanie jakie można sobie zadać to czy Google wraz z Microsoftem (jeśli wreszcie wejście w internet poprzez zakup yahoo) będą na wyścigi kupować to coraz nowsze serwisu ?

Oczywiście zarówno zakup Yahoo przez Microsoft jak i teraz opisany zakup Simply Hired przez Google to jak na razie tylko plany, które nie koniecznie muszą być z sukcesem sfinalizowane.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu