Ciekawe strony

Joost podpisuje kolejne umowy.

Grzegorz Marczak
Joost podpisuje kolejne umowy.
10

Telewizja internetowa Joost podpisała właśnie umowę dzięki, której będziemy mogli oglądać programy z CNN, Sony, Sports Illustrated, NHL. i Hasbro. Podpisana umowa to na dzień dzisiejszy dostępność w Joost takich seriali jak Charlie’s Angels, Starsky & Hutach, GI Joe, Transformers itp. Ostatnie...


Telewizja internetowa Joost podpisała właśnie umowę dzięki, której będziemy mogli oglądać programy z CNN, Sony, Sports Illustrated, NHL. i Hasbro. Podpisana umowa to na dzień dzisiejszy dostępność w Joost takich seriali jak Charlie’s Angels, Starsky & Hutach, GI Joe, Transformers itp.

Ostatnie informacje o uruchomieniu Joost-a okazują się chyba przedwczesne bo to co właściwie nastąpiło to otwarcie beta testów dla szerokiego grona użytkowników (wszystkich, którzy otrzymali zaproszenia od beta testerów). Prawdopodobne finalne uruchomienie Joost-a nastąpi już za kilka dni. Joost korzysta również z przepychanej jakie trwają między Google (youtube) i Viacom-em. Viacom na początku roku podpisał umowę z Joost.

Dostęp do telewizji Joost jest w chwili obecnej cały czas na zaproszenia, każdy beta tester dysponuje jednak teraz 1000 zaproszeń.

W poprzedniej informacji jaką napisałem o Joost, po zaproszenia zgłosiło się ok. 50 osób. Wszystkie te osoby dostały już zaproszenia i mogą je rozsyłać do następnych chętnych (także proszę nie pisać już do mnie w sprawie zaproszeń tylko zgłosić się do osób z komentarzy pod poprzednim wpisie o Joost).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu