Ciekawe strony

Telewizja Joost wystartowała !

Grzegorz Marczak
Telewizja Joost wystartowała !
53

Tak przynajmniej podaje BBC news i inne serwisy – strona główna Joost oraz blog nadal milczą. Z tego co można przeczytać w artykule na BBC dowiaduję się, iż wszyscy beta testerzy dostaną nieograniczoną ilość zaproszeń (model podobny do tego co działo się na początku z dostępem do gmaila). C...


Tak przynajmniej podaje BBC news i inne serwisy – strona główna Joost oraz blog nadal milczą.

Z tego co można przeczytać w artykule na BBC dowiaduję się, iż wszyscy beta testerzy dostaną nieograniczoną ilość zaproszeń (model podobny do tego co działo się na początku z dostępem do gmaila).

Co ciekawe na forum dla beta testerów wszyscy są zaskoczeni tym, iż telewizja wystartowała a nikt nie poinformował o tym testerów, nikt z testerów nie potwierdził też aby dostał nieograniczoną ilość zaproszeń (a przynajmniej ci którzy piszą na forum – bo na diggu zaczęło się już szaleństwo z zaproszeniami)

W każdym razie, jeśli ktoś jest chętny na zaproszenie – zapraszam do podania adresu email w komentarzu – jak tylko dostanę swoją nieograniczoną porcję zaproszeń to zacznę dystrybucje.

Edit: Z tego co się dowiedziałem na razie nikt nie ma nieograniczonej ilości zaproszeń z beta testerów - mają je udostępnić niedługo (pewnie kiedy oficjalna strona poinformuje o uruchomieniu serwisu). Osobom, które się zgłosiły w komentarzach prześlę zaproszenia jak tylko będzie to możliwe.

Edit2: Mam listę 50 osób i jak dla mnie wystarczy:) - zablokowałem komentarze, wiecie kto dostanie zaproszenia więc można będzie zgłaszać się do tych osób.

Edit2: Mam już 999 zaproszeń i zaczynam wysyłać - do wieczora wszyscy powinni dostać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu